Necvox Destek

Apollon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Necvox dvn-a 1033'u 1 senedir astra j 2017 marka aracımda kullanıyorum.CD ve radyo varken pek sırası gelmediği için usb diskten müzik dinleme fırsatım olmamıştı.Torpido iç kısmındaki USB girişine flash diski takıp ekrandan AUX tuşuna bastığımda "sinyal yok" ibaresi ekranda belirdi.
Nasıl çalıştırmalıyım.
Saygılarımla.

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Necvox dvn-a 1033'u 1 senedir astra j 2017 marka aracımda kullanıyorum.CD ve radyo varken pek sırası gelmediği için usb diskten müzik dinleme fırsatım olmamıştı.Torpido iç kısmındaki USB girişine flash diski takıp ekrandan AUX tuşuna bastığımda "sinyal yok" ibaresi ekranda belirdi.
Nasıl çalıştırmalıyım.
Saygılarımla.

Bende başka bir modelini kullanıyorum aynı markanın fakat AUX girişi ile ilgisi yok usb nin. Benim modeldek,inde ekranın üst solunda yer alan ev şeklindeki ikona bastıktan sonra usb bölümünü tıklıyoruz.

hunter06900

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba ben de 2018 sedan edition plus aracima dvn-a 1033 w taktırdım fakat konsol tuslarindan cevirmeli olanlar ses ve ileri geri haric diger hic bir tus duzgun calismiyor, bir kismi ise devre disi cd tusuna basiyorum pause gorevi goruyor band tusuna basiyorum ekrani karartiyor

bagurel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
2 hafta önce 2. el Opel Astra Sedan J 1.4 Turbo Edition Plus araç satın aldım. Araçla birlikte Necvox New Black Edition multimedya-navigasyon-geri görüş kamerası birlikte geldi.

Eğer Necvox'u sıfır alsaydım tercihim Android modeli olurdu ancak şu an elimdekini kullanabilme derdindeyim.

Bir kaç konuda ilerleme kaydedemedim.

1) Telefondan görüntü aktarmak için mutlaka USB bağlantısı şart mı? Elimde USB Wi-Fi soketi var; eğer cihaz APN bağlantıyı kablosuz destekliyorsa USB Wi-Fi soketi Necvox'un USB kısmına takacağım.

2) iPhone SE kullanıyorum. iPhone'da AirPlay bulunuyor. Tüm talimatlarda, tanıtım videolarında gördüğüm şekilde iPhone SE'yi USB'den Necvox'a bağlıyorum. Ayarlar'dan Kişisel Erişim Noktası'nı açıyorum. Necvox menüsünde MirrorLink'i seçip iPhone USB'yi seçiyorum. Kişisel Erişim Noktası'na bağlanıyor (HotSpot), Üstelik telefonumun HotSpot'unda şifre olduğu halde Necvox'un nasıl bağlandığını da anlamadım. Ancak sonrasında iPhone'dan AirPlay'i açıp ekrana gelen EC-Mirror'a tıkladığımda uzun süre bağlanmaya çalışıyor ama bağlanmıyor. Bu işlemi çok defa denedim, başarısız oldum. Bu nedenle iPhone'daki hiç bir görüntüyü aktaramıyorum. Bunun bir çözümü var mı? Bu EC-Mirror denilen yazılım güncelleniyor mu?

3) Bu aracın arka kapılarında hoparlör bölümü olduğu halde arka hoparlörleri bulunmuyor. Necvox ile uyumlu hoparlörleri nereden taktırabilirim?

4) Necvox'un geri görüş kamerası olmasına rağmen bu araçta arka park sensörleri yok. Necvox ile uyumlu park sensörlerini nereden taktırabilirim?

5) Aracımdaki Necvox'ta dijital TV desteği var mı? Örneğin, Necvox cep telefonumdaki interneti kullanarak internet üzerindeki TV yayınlarını gösterebilir mi?

Teşekkürler
Bahadır

mstfgrbz72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba ben aracı iki ay oldu alalı üzerinde necvox 9833HD multimedya var navigasyon kartı yok nasıl temin edebilirim ve ya nasıl kendim yeni bir kart tanımlayabilirim. bişeyler denediim fakat olmadı veya yapamadım. yardımcı olursanız memnun olurum. iyi günler

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

merhaba görüntüdeki resim Necvox 9833HD benimki ile aynı.

Navigasyon dosyasını bulabildiniz mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

serkan77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
galiba cihazınız benimkiyle aynı 9933 modeli.
1) iphone ile görüntü aktarılmıyor.mirror link özelliği sadece android telefonlar ile uyumlu
galiba artık onlarda kullanamıyormuş,çünkü androidin eski sürümlerini destekliyormuş
2) hoparlöre gelince,ben internetten aldım pionerr ve çokta güzeller.kapıya taktırmadım.arka camın altında pandizot varya orada yerleri hazır.kasnaklar var zaten.sadece kumaşın kesilmesi gerekiyor.kesilen yerler hoparlörün altında kalıyor ve kesinlikle belli olmuyor.
PIONEER TS-A6996S 650 WATT 5 YOLLU OVAL HOPARLÖR
benim aldığım buydu.
3) kamera var zaten sensöre ne gerek var.onu taktırmak için mecburen arka tamponu deldirmen gerekecek
4) tv desteği var.birkaç kanal çıkıyor ama çok bozuk net değiller.yukarıda açıkladığım gibi telefonun iphone olduğu için görüntü aktaramıyorsun.
sadece bluetooth ile telefonla görüşebiliyorsun ve telefonundaki şarkıları teybe aktarıp dinleyebiliyorsun

• Beğen
Tepkiler: bagurel

Cemalsun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
08.07.2018 tarihinde opel aracımı izmir den bayiden sıfır olarak aldım.aracıma Necvox multimedya taktırdım sıfır. Ama aldığımın ertesi günü dokunmatik ekranı kendi kendine menüler girmeye radyo ayarlarını kendi kendine karıştırmaya başladı. Ve sonunda navigasyonu silindi.izmir yetkili bayisine götürdüm aracımı ve cihazı söktüler İstanbula teknik servise yollanacağini söylediler.eğer burda yetkili necvox elemanı bu forumu takip ediyorsa rica ediyorum ben tamir görmüş bir cihaz istemiyorum yenisi ile değiştirilmesini istiyorum.sonuçta 1 ay bile olmadı ben bu cihazı aracıma taktıralı. Yenisi ile değişim söz konusu olabilir mi? İstanbuldaki ana bayisi bu mesajımı dikkate alırlarmı? Sonuçta elektronik bir cihaz benim de şansıma bana arızalı olanı denk geldi ama değişim yaparlarmı?

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

08.07.2018 tarihinde opel aracımı izmir den bayiden sıfır olarak aldım.aracıma Necvox multimedya taktırdım sıfır. Ama aldığımın ertesi günü dokunmatik ekranı kendi kendine menüler girmeye radyo ayarlarını kendi kendine karıştırmaya başladı. Ve sonunda navigasyonu silindi.izmir yetkili bayisine götürdüm aracımı ve cihazı söktüler İstanbula teknik servise yollanacağini söylediler.eğer burda yetkili necvox elemanı bu forumu takip ediyorsa rica ediyorum ben tamir görmüş bir cihaz istemiyorum yenisi ile değiştirilmesini istiyorum.sonuçta 1 ay bile olmadı ben bu cihazı aracıma taktıralı. Yenisi ile değişim söz konusu olabilir mi? İstanbuldaki ana bayisi bu mesajımı dikkate alırlarmı? Sonuçta elektronik bir cihaz benim de şansıma bana arızalı olanı denk geldi ama değişim yaparlarmı?

Son düzenleme:

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam forumda @necvoxsocial rumuzlu arkadaşımız artık düzenli destek vermiyor. Ara sıra geldiğini görüyoruz ancak destek verilmiyor. Bence Necvox müşteri hizmetlerini arayıp (0 850 222 3773 ) talebinizi oradan iletin.

• Beğen
Tepkiler: Cemalsun

moruc15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar

Necvox Teknik Destek ekibindenim. Necvox ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için burdayım.Bu başlık altından sorularınızı alabilirim , İyi Forumlar .. :)
Uzun zamandır araştırmaktayım. Merhaba sizden çok önemli bilgilere ihtiyacım var. Toyota avensis 2011 aracım var. Yeni satın aldım. Üzerinde takılı necvox 9814 mmedia var ve navigasyon programında birkaç dosya silinmiş. Başka bir SD karta başka navigasyon programları yüklüyorum yükleniyor çalışıyor fakat dokunmatiği çalışmıyor. Eksik dosyalar için toolbox yükledim konuda beceremedim. Lütfen bana yardımcı olun. Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam bu konuda İGO iyidir. İnternetten indirip sd kartınıza yükleyin ve kullanın.

• Beğen
Tepkiler: Murat