Necvox Destek

Zafer10line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba benim 2015 astra j aracımda necvox takılı ama. İnternete bağlayamıyorum birde radyo kanalları cekmiyor ürünü nasıl güncelleye biliriz

Cemalsun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba benim 2015 astra j aracımda necvox takılı ama. İnternete bağlayamıyorum birde radyo kanalları cekmiyor ürünü nasıl güncelleye biliriz
Telefonunuzdan internet paylaşımarık açın. Cihazda kablosuz internet seçimi varsa bağlanın ve güncelleme yapın. Arabanın cihazda ayarlar kısmında kablosuz bağlantı seçeneğinden bağlanın.

• Beğen
Tepkiler: Zafer10line

eturker06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 h kasa var elimde aracımda wince yazılımlı necvox double teyp mevcut cd karttan video açmak istiyorum mp4 ve 3gp çalıştırmıyor video olarak double teyp formatı nedir ve 2 adette kafalık ekran mevcut onların video desteği nedir acaba?

Bursa j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler necvox ürünü opel astra j aracıma taktırdım sesi en sona aldığımda ses komple gidiyo görüntü var ses yok ön paneli söküp cihazın kablolarını söküp taktığımda düzeliyo bunu neden yapar ??

MehmetEkici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım opel astra j hb 2014 necvox dva 9933 var ankara ya gitmiştim geri dönüşümde navigasyon çalışmadı gps aracın oldugu yeri göster diyince gösteriyor fakat navigasyon başlamıyor araç gri renkli gösteriyor başlamıyor nasıl düzeltebilirim.

ahmetbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar astra j aracımda bulunan necvox multimedia geri tusu bazen basiyor bazen donuyor ust kısımda bulunan tuslar diğerlerinde sıkıntı yok cihaz android değildir eski bir cihazdir yardimci olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• 20190130_165909.jpg
    20190130_165909.jpg
    145.8 KB · Görüntüleme: 176

Karaca25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2018 plus editon takılı gelen android cihazda TV donanımlarda var görünmesine rağmen ekranda yok...

Navi ikonuna tıkladığımda alakasız bir menü çıkıyor...

Karaca25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba yeni aldığım araca Dvn A1033 android edition taktılar. TV ikonu media bölgesinde çıkmıyor. Opel servisine götürdüm. yeni yazılımda Tv yi çekmediği için kaldırdılar dedi.Doğrumu dur? doğru değilse ne yapmak gerekiyor. teşekkürler
Tv hakkında bilgi aldınızmı..

Hidayet09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Astra Sedan 2017 model aracıma multimedya taktirmak istiyorum. Hangi modeli önerirsiniz.?

mfesliyen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar
Necvox dva 9833 hd multimedya aracımda mevcut fakat sanki kilitlenmiş gibi ne aracın bilgi menüsüne girebiliyorum ne de cihazın menüsünde değişiklik yapabiliyorum hiç bir şey mümkün değil.cihazı karıştırırken kumandanın kapıları açarken karşılama ışıklarının yanması özelliğini de kaybettim.
Yardımlarınızı rica edecegim