Necvox Destek

Ataymurat35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda 2017 astra j necvox var ama mirror linke birtürlü bağlanamıyorum. Uabyi taktıktan sonra baglanıyor yazısı çıkıyor yarım saat bekledim olmadı

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Aracımda 2017 astra j necvox var ama mirror linke birtürlü bağlanamıyorum. Uabyi taktıktan sonra baglanıyor yazısı çıkıyor yarım saat bekledim olmadı
Telefonunuz android ise geliştirici seçeneklerine girip, usb hata ayıklama modunu aktif yapın. Geliştirici seçenekleri görünmüyorsa cihaz hakkında kısmındaki derleme numarasına (başka bir yer de olabilir, telefondan telefona değişebiliyor.) 4 5 kez tıklayın geliştirici seçenekleri açılır..

• Beğen
Tepkiler: Murat

AYHANTOSU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar aracımı yeni aldım. aldığımda üzerinde necvox cihaz vardı. necvoxun sitesinden baktıgım kadarıyla modeli dva s 9933 fakat menü benimkiyle aynı değil sanırım eski yazılım. cihazın resimlerini yükledim bundan daha yeni bi versiyon varmı. Yazılımı bu versiyona nasıl güncelleyebilirim.

9CE27321-40E1-43A6-BBBD-46E0204E00E0.jpg
642D9B20-B6D8-475D-8F29-1A0CBF75B1C8.jpg
IMG_4831.jpg
IMG_4828.jpg

serkan77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sol tarafta gps yazan yerdeki sd kartı çıkartıyorsunuz ve bir kart okuyucu ile pc ye bağlıyorsunuz.
bu siteye girip üyelik açıyorsunuz ve > Naviextras Toolbox < programını indiriyorsunuz
programı açtığınız sol tarafta seçenekler var oradan yapabilirsiniz

AYHANTOSU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sol tarafta gps yazan yerdeki sd kartı çıkartıyorsunuz ve bir kart okuyucu ile pc ye bağlıyorsunuz.
bu siteye girip üyelik açıyorsunuz ve > Naviextras Toolbox < programını indiriyorsunuz
programı açtığınız sol tarafta seçenekler var oradan yapabilirsiniz
Serkan hocam çok teşekkür ederim ilginiz için. Naviekstras sitesi necvox un kullanmış olduğu navigasyon programının güncellenmesi için kullanılan sitesi. benim bununla ilgili problemim yok dediğiniz şeyleri öncesinden yapmıştım navigasyonum çalışıyor. Benim demek istediğim cihazın yazılımını güncellemeyi sormuştum. bunula ilgili bilginiz varmı acaba.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Ben cihazınızın yazılımını wince'ye benzettim. wince cihazlarda arayüz değişikliği yapılabildiğinden, sizden önceki kullanıcı necvox arayüzünden sıkılıp başka bir arayüz yüklemiş olabilir. Ben sattığım araçta öyle yapmıştım necvox p1033 cihaza. Sonra necvox arayüz dosyalarını bulup yüklemeye çalışmış fakat başarılı olamamıştım. Bildiğim kadarı ile forum üyelerimizden @gyazitekin bu işlerde uzman.

AYHANTOSU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@omeroz hocam bende cihazın yazılımı wince diye tahmin ediyorum . USB’den flash bellek taktığımda güvenli sürüş diye hata veriyor. Radyo neredeyse hiç iyi çekmiyor. esse grup kendi sitesinde bu cihazı hala satıyor ve arayüzü daha güzel bence bu arayüz eski kalmış gibi geldi bana. Bu yüzden yazılımı tekrar yüklemek istiyor. Yazılımı yüklerim fakat netten araştırmama rağmen bir türlü yazılım veya güncelleme dosyalarını bulamadım. @gyazitekin hocam yardımcı olursa çok sevinirim 🙋‍♂️

sinan06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar

Necvox Teknik Destek ekibindenim. Necvox ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için burdayım.Bu başlık altından sorularınızı alabilirim , İyi Forumlar .. :)
Merhabalar, opel astra 2017 arac var surekli process android acore hatasi veriyor. Yanlislikla dil çince oldu dil degistirme menusude calismiyor. Lutfen yardimci olur musunuz?

Zafer10line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar

Necvox Teknik Destek ekibindenim. Necvox ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için burdayım.Bu başlık altından sorularınızı alabilirim , İyi Forumlar .. :)
Merhaba aracımda vecvox multi medya var USB taktığımda şarkı akıyor ama ses açılmıyor neden olabilir birde güncelleme için internete nasıl bağlayabilirim

Zafer10line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar

Neden hiç bir şeye cevap vermiyorsunuz