Necvox Destek

onderdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hafıza kartını çıkarıp tekrar açtığından beri necox multimedya cihazında beyaz bir ekran daha sonra kararıyor ve parlak çizgiler kalıyor hiç bir tuş çalışmıyor görüntü yok kapatıp açınca sağ üst köşedeki reset yerine iğne ile basınca da açılmıyor ne yapabilirim IMG-20180513-WA0016.jpg

onderdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün harita cd cartını çıkarınca düzeldi ama ilk kontak kapatıp açmada yine beyaz ekran oldu yok mu yardım edecek anlayan bir arkadaş

SnL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba.2016 Astra Sedan Elite aracıma Necvox Dvn-a 1033 android Takdırdım.Ekran açıkken hangi menüde olursa olsun sürekli ekranın altına klima bilgileri gelip gidiyor.Klimayı kapatıyorum bu seferde sürekli altta KAPALI yazısı gelip gidiyor.Alalı daha 20 gün oldu. @necvoxsocial

Son düzenleme:

Silikinsayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Opel astra sedan edition plus sipariş verdim nasipse. Multimedia için 2 tane alternatif var dediler. Bunlar ;
1.necwox platinum
2.necwox Android.

Hangisini tavsiye edersiniz farkları nelerdir

Silikinsayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. 2018 opel astra sedan edition plus araç alacağım. Multimedia konusunda servis 2 tane alternatif söyledi.

Necwox platinium :2.500
Necwox Adroid : 3.000

Arasındaki fark nedir hangisini tercih etmeliyim sizce.

Yardımcı olursanız sevinirim. SAYGILAR

drhome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım astra j kasa 2017 dizel design. Aracımda necvox multimedya sistemi var. Tatile çıktım ve tatilimin ertesi günü ekranım bu hale geldi. Opel servisi başka bir yere yönlendirdi ve bazen ekran düzeliyor bazen bu hale geliyor. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı? Teşekkürler

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    174.1 KB · Görüntüleme: 279

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım astra j kasa 2017 dizel design. Aracımda necvox multimedya sistemi var. Tatile çıktım ve tatilimin ertesi günü ekranım bu hale geldi. Opel servisi başka bir yere yönlendirdi ve bazen ekran düzeliyor bazen bu hale geliyor. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı? Teşekkürler

Öncelikle geçmiş olsun, navigasyonda ekran ile elektronik devre arasında bağlantıyı sağlayan flex kablo denilen parçada sorun var gibi görünüyor. Necvox yetkili servislerinden birisine baktırmanız gerekiyor hocam. (üründe flex kablo varmıdır bilemiyorum ancak bu tarz sistemlerin çalışma prensibinde arada flex bir kablo bulunur. Üründe bu kablo yoksa elektronik devrede sıkıntı var demektir Yetkili servisin yönlendirmesine göre hareket etmek lazım)

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Garantisi varsa değiştirin. Necvox bağlantılarında sorun yoksa ekran bozuk gibi.