Led Far !

aloreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Led Far !

Astra J Led Far Sistemi

Video üstteki linkte . UHD çekmeme rağmen yotub kaliteyi bozdu nedense.

En kısa zamanda montajla ilgili görselleri ve farın duvardaki görünüşünü atacağım inşallah.

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bu ne boyle karsidaki adamin gozumu mahveder. Ben bile telefonda izlerken rahatsiz oldum :( 

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çekimden mi kaynaklı bilmiyorum ama çok parlak karşıdakileri rahatsız edecek gibi duruyor. Duvardaki görüntüsünü de görmek isteriz.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Farın videosunu çekmeyin, kamera ışığa göre pozlamayı ayarladığı için bir anlamı olmaz. Duvara karşı 5 metreden bir fotoğraf atın yeterli. Bu ampul uzunlar için kullanılabilir ama kısalarda xenon ampulden farkı olmayacaktır, sizin aldığınız kaç lumenlik led? Birde arıza ışığını nasıl çözdünüz?

aloreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Muarrem link' Alıntı:
Bu ne boyle karsidaki adamin gozumu mahveder. Ben bile telefonda izlerken rahatsiz oldum :( 

Kaç gündür Hadımköy yolunda olsun E5 de olsun deniyorum. şuana kadar hiç kimse rahatsız olmadı ayarsız olmasına rağmen. Ayarsız çünkü far ayaklarımız uyumlu olmadığı için birazcık tadilat yapmamız gerekti.

şuana kadar bir Allah kulu ne rahatsız oldu nede sellektör attı bişey yaptı. ֖zellikle deneme içerisindeyim. Far şuanda çok yukarıyı gösteriyor , o yüzden parlama sanırım.

aloreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Farın videosunu çekmeyin, kamera ışığa göre pozlamayı ayarladığı için bir anlamı olmaz. Duvara karşı 5 metreden bir fotoğraf atın yeterli. Bu ampul uzunlar için kullanılabilir ama kısalarda xenon ampulden farkı olmayacaktır, sizin aldığınız kaç lumenlik led? Birde arıza ışığını nasıl çözdünüz?

Tamam ayar olayını halletttiken sonra onuda diğer montaj fotoğraflarıyla beraber atacağım.

Canbus uyumlu olarak aldım herhangi bişey yapmama gerek kalmadı , arıza ışığı şuana kadar hiç yakmadı.

4800 lümen.

aloreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Çok göz alır gibi duruyor. Ama uzunlara bittim ;)

Taktığım günden beri deneme içerisindeyim şuana kadar kimse rahatsız olmadı. Her türlü pisliği yapıyorum acaba olacaklarmı diye olmuyorlar. Ancak arkadan gelirken uzun çaktığım zaman direk kendilerini sağa atıyorlar , arabanın içinde şimşek çakmış gibi oluyor.

Ki şuanda ayarsız farlar çok yukarıda.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

aloreis link' Alıntı:
Tamam ayar olayını halletttiken sonra onuda diğer montaj fotoğraflarıyla beraber atacağım.

Canbus uyumlu olarak aldım herhangi bişey yapmama gerek kalmadı , arıza ışığı şuana kadar hiç yakmadı.

4800 lümen.
Ürün linki alabilirmiyim uzunlar için bende deneyeceğim.

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Uzunların şimşek efektine bayıldım ya insanın sürekli sellektör yapası gelir :D

Alınır bu yaa