Xenon, Bi-Xenon, Led Far

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Xenon, Bi-Xenon, Led Far

bulent_tnt link' Alıntı:
açıklamalarda xenon u mercekli olarak göstermiş? mercekli xenon uygulayan servis var mı? bizim araçlara yapabiliyor muyuz  bülent abi

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

noproblem91 link' Alıntı:
açıklamalarda xenon u mercekli olarak göstermiş? mercekli xenon uygulayan servis var mı? bizim araçlara yapabiliyor muyuz  bülent abi
su anda yok. Ancak cosmo farı alıp takarsanız oluyor. Ancak afl hayal tabiii

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servis olarak bilmiyorum ama normal farınızdaki kısa hüzmeyi mercekli bi-xenon a dönüştürecek gerçekten işin ehli insanlar var. Lakin burada bence dikkat etmeniz gereken şey oem denilen gerçek xenon lu araçlardan sökülmüş yeni jenarasyon kitlerden uygulanması. Tabi bu uygulama ile beraber uzunlarınız hem xenon hem de halojen olarak daha etkili çalışacak.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Serviste boyle bi uygulama yok bildigim kadariyla
Www.farturing.net
Bu isin ustasi bu adres

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bülent,nolur bu ürüne arıza ışığı yakmaz de. (:)  PHILIPS XenStart H7 6000 K Xenon Kit 01c040 Tabi ben bu işlerden hiç anlamam.Az çok forumu inceleyip bilgi sahibi olmaya çalışıyorum.Bu bizim astra J'giller o kadar hoşuma gitti ki;bu siteye üye oldum,ilk defa teğmen oldum,ilk defa arabayla bu kadar ilgilenir oldum.Aydınlatmayla ilgili de burada gördüğüm birkaç uygulamayı yapmak istiyorum.Bu xenonla ilgili uygun fiyata neler yapabiliriz diye bakıyorum.Gündüz farını beyaz hatta led yapabilirsek,farlar da beyaz hatta xenon olsa süper olur.O dediğim ürünün satış linkini vereyim sana:http://www.hepsiburada.com/Liste/ph...oductId=otm01c040&categoryId=271585#Gorseller Yorumlarında 2010 astraya uyguladım diyen var.Tabi bu astra j mi bilmiyoruz.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Bülent,nolur bu ürüne arıza ışığı yakmaz de. (:)  PHILIPS XenStart H7 6000 K Xenon Kit 01c040 Tabi ben bu işlerden hiç anlamam.Az çok forumu inceleyip bilgi sahibi olmaya çalışıyorum.Bu bizim astra J'giller o kadar hoşuma gitti ki;bu siteye üye oldum,ilk defa teğmen oldum,ilk defa arabayla bu kadar ilgilenir oldum.Aydınlatmayla ilgili de burada gördüğüm birkaç uygulamayı yapmak istiyorum.Bu xenonla ilgili uygun fiyata neler yapabiliriz diye bakıyorum.Gündüz farını beyaz hatta led yapabilirsek,farlar da beyaz hatta xenon olsa süper olur.O dediğim ürünün satış linkini vereyim sana:http://www.hepsiburada.com/Liste/ph...oductId=otm01c040&categoryId=271585#Gorseller Yorumlarında 2010 astraya uyguladım diyen var.Tabi bu astra j mi bilmiyoruz.
Merhaba bence xenon taktiracaksaniz biraz pahali ama serviste yaptirin ilerde sikinti cikarmasi muhtemel olacagi icin garantili olur hic olmazsa cogu urunler ariza veriyor 6000 degilde 5000 k taktirin aydinlatma daha iyi olur
Guzduz farina led malesef olmuyor
Ama disi mavi renkli ampuller var o biraz beyazimsi ama led e gore sonuk yaniyor ama Orjinalinden daha şik olur.