Cam filmi ile ilgili bir haber

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herşeyin bir kusuru var... Şehirde insanımsıların saldırılarından,kapkaçtan,ve aracımın içindekileri göstermemek için cam filmi kullanılmasının doğru olduğunu düşünüyorum. Ancak dediğiniz gibi kaza anında kötü sonuçlar doğurabilir.

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul'da yaşamak gerçekten zor. Hırsızın, arsızın cirit attığı bir kent oldu. Allah yardımcınız olsun. Bugüne kadar ne Ankara'da ne de İzmir'de kırmızı ışıkta beklerken camı kırılıp soyulan araç duymadım.
Savaş ağbi... İstanbul'da bırak camı kırıp soymayı, neredeyse altımızdan arabayı alacaklar.. Ve nitekim de alıyorlar... Eğer uyanık olmaz isen... Hırsızlıkta sınır YOKTUR.. Hele ki İstanbul'da...

Bunun için filim değil araca 10.000 Bin VOLT ELEKTRİK VERECEKSİN BAŞKA ÇARESİ YOK BU Ş.... FSİZLERDEN KORUNMAK İÇİN

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracım da ön cam hariç komple cam filim var ve 2 yıl önce kaza yaptığımda camlar tamamen dağılmıştı(cam filmi olmasına ramen tuz buz olmuştu) eğer cam filmi olmasaydı beni param parça ederdi bir daha asla filmsiz araba kullanmam zaten 1 numara en açık ton cam filmim var günüz nerdeyse belli biler olmuyor.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haber biraz değişik geldi iki türlüde düşününce farklı sonuçları var. Bir yandan camın patlayıp dağılması zararlı gibi geliyor. Bir yandanda şu arabadan çıkamama olayı olumsuz. Ama patlayan camı film bir arada tutuyor zaten cam patladığı içinde çerçeveden ayrılıyor çerçevesinden ayrılan camı filmlide olsa biraz itiklemek zor değildir gibi geliyor. Bende cam filmi çektirdim çektirirken bir kaç sebebim vardı.Birincisi olduğumdan küçük gösterdiğim için trafikte şu bayanları rahatsız eden magandalar benide aa bu çocuk arabayı kaçırmış ehliyeti yoktur hadi eğlenelim mantığıyla trafikte beni çok zor durumda bırakıyorlardı. İkincisi arabayı ablamda kullanıyor zaten malum magandaların bayanlara karşı tavrı belli. Üçüncüsü güneş yazın özellikle uzun yolda cidden rahatsızlık veriyor. son olarakta görüntü daha hoş oluyor. Ben çektirirken 2 numara diye çektirdim beklediğimden biraz koyu oldu. Şimdilik polislerle bir sorun yaşamadım ama birşey diyen polis olursada söker atarım çok problem değil.

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Paylaşım için teşekkürler...

semin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaza anında tehlikeli olur yada olmaz bir bilgim veya deneyimim yok ancak wolwerine dostum herşeyi guzelce acıklamış.benim on camda bile film var ben kimsenin aracımın icini gormesini istemiyorum.arabamı bu sekilde rahatca kız arkadasıma veya kız kardeşime verebiliyorum.zaten turkiyede herşey yasak.daha onceki arkadaşların dedigi gibi fabrika çıkışında film var ama yasak.araçlarda enaz 220 kadran var ama otobanda bile hız limiti 120.tum modifiye urunleri satmak serbest kullanmak yasak.