Boya koruma, çizik giderme ve parlatma uygulamaları

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koyu renk araçlarda fırçayla yıkamadan kaynaklanan fırça izi şeklinde çizikler bunlarla çıkıyormu acaba??

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde başımın belası o ince çizik ve hareler ama faydası yok sadece suya toza vs. karşı direnç sağlıyor.

Onun için iyi bir polish makinesi ince çizikler için M83 sonra da M80 diye biliyorum ama Buğra abi konuya açıklık getirirse daha iyi olur :)

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benimde başımın belası o ince çizik ve hareler ama faydası yok sadece suya toza vs. karşı direnç sağlıyor.

Onun için iyi bir polish makinesi ince çizikler için M83 sonra da M80 diye biliyorum ama Buğra abi konuya açıklık getirirse daha iyi olur :)

Bencede polish makinesi şart.. Kol gücü ile sadece kas yapılır :) meguaris tan aldığım ürünleri denedim makinesiz çok ama çok zor ürünler prof.bu çok belli ama dediğim gibi makinesiz hayal edilen sonucu almak zor..

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
110 liraya çok güzel polisaj makinası görmüştüm. araştırın sizde bulursunuz. ben yaza dogru almayı dusunuyorum.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görür işinizi ama bundan iyisi yok diyemem bulunabilirlik/fiyat/kalite açısından en iyi secim olur.

büyük yapı marketlerde bulunan sonax turtle wax yurtdısında 2. sınıf ürün olarak geçiyo.

hele bide ben arexons falan almsıtım yapı marketlerden onların adı yurtdısında yok bile yapıp bize gönderiyorlar.

ama autoglym in seti ile yapılmsı bi kaç uygulama fotosu var bulursam ekleyim hemen.

anladım. fakat her zaman yıkama imkanım olmuyor ne yazıkki. bende cilalı fırçasız diye yıkayan oto yıkamacılarda yıkatıyordum. peki dısarıda yıkatmada en zararsız yıkama yontemi nedir?

tüm sonax bayilerine bildirge gelmiş kova ve sunger lle yıkanacak diye. onlarda da yıkatabılırsın

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
110 liraya çok güzel polisaj makinası görmüştüm. araştırın sizde bulursunuz. ben yaza dogru almayı dusunuyorum.

Hirdavat_475525.jpg

http://www.hepsiburada.com/Liste/po...oductId=hreinbtpo110&categoryId=13003392#geri

Bu nasıl bir üründür acaba uygunda fiyatı..

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok kullanışlı duruyo fiyatıda fena degil bi ara bende arıyodum bişeler ayarladık

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlandaki makineye benzer bir ürün elimde var fakat hiç bir işe yaramıyor,bu nasıldır bilemem ama bu tarz bir makine almak yerine daha iyi makineleri araştırmak iyi olur :)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et