Boya koruma, çizik giderme ve parlatma uygulamaları

Kaya_44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladığım kadarıyla aracınızın boyasında bolca örümcek ağı şeklinde çizikler var elle yapılan pasta muhtemelen yeterli olmaz. Tırnak takılmıyorsa kaliteli bi pasta işlemiyle hepsinden kurtulursunuz. silikon lekeleri de pasta ile çıkar (kalıntı değil sadece lekeyse) waxı ise kendiniz rahatça uygulayabilirsiniz marka olarak da turtle waxın teflonlu olanını tavsiye ederim

Slikon kalıntısıda var bi kaç yerde kil çıkarırmı bunu acaba

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu uygulamalar kendim yapsam bu malzemeleri nerede bulabilirim ve uygulamayı nasıl yapabilirim bende makina yok pasta bildiğim kadarı ile makina ile uygulanıyor ben sünger veya fiber bez ile uygulasam ne kadar sonuş alabilirim. Küçük parca tırnak değen çizik var bunun çözümü nedir boya kalemi iş görürmü.

Bende uygulamaları makinasız elle uyguluma pedi kullanarak yaptım. Pastayıda elle yaptım. Makina ile yapılan bir uygulama kadar performans beklememek gerekir ama. İstanbulda erdem boya var, bölünmüş ürünler satan. ankarada detailing dükkanı yasin var. Buraları araştırarak bölünmüş ürünler alabilirsiniz.

maverick

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ürünleri getiren var mı acaba yurtdışından biz ondan alsak? tr de bulmak çok zor sanki?

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ürünleri getiren var mı acaba yurtdışından biz ondan alsak? tr de bulmak çok zor sanki?

Bende uygulamaları makinasız elle uyguluma pedi kullanarak yaptım. Pastayıda elle yaptım. Makina ile yapılan bir uygulama kadar performans beklememek gerekir ama. İstanbulda erdem boya var, bölünmüş ürünler satan. ankarada detailing dükkanı yasin var. Buraları araştırarak bölünmüş ürünler alabilirsiniz.

mesajda belirttim nerelerden alabileceğinizi. Biraz sabır, okuma ve araştırma herşey çözülür.