Boya koruma, çizik giderme ve parlatma uygulamaları

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aşamadan sonra bölümdeki konularda bi düzenleme yapmak gerekiyor. Yoksa çok karışık olacak bölüm açılmış açılmamış farketmeyecek..

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buğra öncelikle eline sağlık uygulamalar için.. kapı kolları çıtalar ve marşbiyellerde kullandığın ürünler ne derece kalıcı? her sıradan parlatıcılar gibi her yıkamada sürmemiz gerekiyormu veya 3-4 yıkamada bir mi sürmemiz gerekiyor. benim araç beyaz ve siyah kısımlarda renk açılmaya başladı göze batıyor bi çare bulmam lazım..

meguiars Trim detailer uzun süre etkili , Auto Glym plastik koruyucu ürünü ise denemeye yeni başladım yaklaşık 10 gün oldu astranın ön tampon ekinde kirlense bile su tutunca temizleniyor ve parlak görüntüyü koruyor.

fiyat olarak meguiars 300ml civarı 25tl , autoglym 1litre 35tl

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu kil süngerini nerden alabilirim?
Wax uygulaması nasıl yapılır?
Araçlarımızı hangi şampuanla yıkamalıyız?
*Buğra abi eline sağlık mükemmel olmuş.Bu ürünler çok süper ürünler belli.Bu son uygulamaların için kullandığın malzemelerin ortalama maliyeti nedir?Kaç çeşit ürün kullandınız?
Bizde 2004 model polo da var bu işlemleri ona yapmak istiyorum acayip yüzeysek çizik var.ARaç beyaz.Sizin işlem yaptığınız seatla aynı boyaya sahip sanırsam.
(Kusuruma bakmayın çok soru sordum ama bu ürünlerle ilgili bir bilgim yok malesef .:( )

audi vw seat ların yani VAG grubunun biraz sert meguiars M85 gerekiyor.

ilk 2 sorunn cevabını bölümde uygun başlıkta cevaplarım

yıkama
kil
polish
glaze
wax

her yıkamalar sonra quick detailer

toplamda 1 er çeşit ürün desek 180 i bulur en kalitelileri

adımlar bunlardır.

önemli: bu konu uzadı ve karışıklar yaşanabilir uygun başlıgı bulup sorunuzu sorabilirsin

Sadece sorunuza uygun başlıgı bulamadıgınz zaman yeni konu açma yöntemini deneyiniz.

Teşekkürler

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meguiars Trim detailer uzun süre etkili , Auto Glym plastik koruyucu ürünü ise denemeye yeni başladım yaklaşık 10 gün oldu astranın ön tampon ekinde kirlense bile su tutunca temizleniyor ve parlak görüntüyü koruyor.

fiyat olarak meguiars 300ml civarı 25tl , autoglym 1litre 35tl

saol buğra auto glym daha hesaplı gibi. alıp bi denemek lazım

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
othrza-3316.jpg
otm853316.jpg

İki ürün arasında fark var mı ? Yoksa yıllara göre sadece ambalaj farkı mı var.. Bana ikincisi gibi geldi ama hepsiburada dan sipariş verdikten sonra farkettim fiyat farkı da var aralarında 3 TL kadar..

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
g17516.jpg

Bende bu üründen aldım ama çok iyi olduğunu söyleyemeyeceğim.Ayrıca wax2 de var bende arada dağlar var...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
othrza-3316.jpg
otm853316.jpg

İki ürün arasında fark var mı ? Yoksa yıllara göre sadece ambalaj farkı mı var.. Bana ikincisi gibi geldi ama hepsiburada dan sipariş verdikten sonra farkettim fiyat farkı da var aralarında 3 TL kadar..

sağdaki daha eski

@ goko

quick ürünlerdden pek bişey beklememk lazım nxt2 yi tutması zor :(

o tarz sprey olarak en çok tavsiye edilen finish kare antistatic detailer yakında ürün incelemesini paylaşacagım sizlerle

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende meguiars ın nxt 2 cilasını kullandım sonuç aşağıda...(cep telefonu ile çektim)

864417082010012.jpg

862217082010011.jpg