Biz Astra J de İndirim Beklerken FiyatlarUçtuu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Biz Astra J de İndirim Beklerken FiyatlarUçtuu

paket istemiyoruz, güçlü dizel motor istiyoruz arkadaş  019cryy

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=1052.msg30036#msg30036 date=1304496990]
paket istemiyoruz, güçlü dizel motor istiyoruz arkadaş  019cryy
Cok memnun degilsiniz motordan sanirim.
Paylasirsaniz sevinirim skntilariniz varsa eger
[/quote]
daha öncede yazmıştım motorla ilgili düşüncelerimi, aracı alırken çok performans beklemeden aldım, ilk günlerde de sıkıntı çektim, özellikle yoğun trafikte dur kalklarda baya sıkıntı yaşadım, ama gitgide alışıyorum aracıma. Fakat dün bir olay yaşadım, aracıma ikitelli sanayi bölgesine yakıtmatik kiti taktırmaya giderken hafif meğilli bir yokuşla karşılaştım, yokuş çıkarken klimayı auto konumuna getrdim,(özellikle yokuşta deniym fln diye yapmadım,denk geldi) sanırım aracın içi hayli sıcaktı ki klima birden yüksek hızda çalışmaya başladı ve araç tekledi,debriyaja yüklenmesem stop edicekti 002tuhaff o an biraz canımı sıktı bu durum, hadi şimdi idare ediyorz da, yazın hergün açık kalacak o klima, böyle yokuşlarda (ki çok dik bir yokuş değilde) aracı zorlayacaksa işimiz var demektir.Bunun dışında araç normal trafikte kaymak gibi gidiyor, çok ta rahat. Bu başlığı görüncede bunu belirttim, paket veya donanımdan ziyade, daha farklı motor seçenekleri getirseler daha yararlı olur bence. Hani 1.7 si gelse bizim araçlar değer kaybeder bunun da farkındayım,ama böyle birşey olsa o aracı ilk alanlardan biri olurdum :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hatırlıyorum o yorumu ulaş beydi, umarım herhangi bir sorun çıkarmaz, araç daha yeni hele biraz daha motor açılsın o zaman daha sağlıklı yorumlar yapabilirim.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada sayın Merdo,dikkat ettim de birçok eski konuyu hortlatmışsınız, sayenizde nostalji yapmış olduk  :D

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=1052.msg30047#msg30047 date=1304499106]
[quote author=Merdo link=topic=1052.msg30038#msg30038 date=1304497361]
[quote author=markopasa86 link=topic=1052.msg30036#msg30036 date=1304496990]
paket istemiyoruz, güçlü dizel motor istiyoruz arkadaş  019cryy
Cok memnun degilsiniz motordan sanirim.
Paylasirsaniz sevinirim skntilariniz varsa eger
[/quote]
daha öncede yazmıştım motorla ilgili düşüncelerimi, aracı alırken çok performans beklemeden aldım, ilk günlerde de sıkıntı çektim, özellikle yoğun trafikte dur kalklarda baya sıkıntı yaşadım, ama gitgide alışıyorum aracıma. Fakat dün bir olay yaşadım, aracıma ikitelli sanayi bölgesine yakıtmatik kiti taktırmaya giderken hafif meğilli bir yokuşla karşılaştım, yokuş çıkarken klimayı auto konumuna getrdim,(özellikle yokuşta deniym fln diye yapmadım,denk geldi) sanırım aracın içi hayli sıcaktı ki klima birden yüksek hızda çalışmaya başladı ve araç tekledi,debriyaja yüklenmesem stop edicekti 002tuhaff o an biraz canımı sıktı bu durum, hadi şimdi idare ediyorz da, yazın hergün açık kalacak o klima, böyle yokuşlarda (ki çok dik bir yokuş değilde) aracı zorlayacaksa işimiz var demektir.Bunun dışında araç normal trafikte kaymak gibi gidiyor, çok ta rahat. Bu başlığı görüncede bunu belirttim, paket veya donanımdan ziyade, daha farklı motor seçenekleri getirseler daha yararlı olur bence. Hani 1.7 si gelse bizim araçlar değer kaybeder bunun da farkındayım,ama böyle birşey olsa o aracı ilk alanlardan biri olurdum :)
[/quote]
Evet yazın klima konusu sıkıntı olabilir.

Bir üyemizin sahip olduğu 1.6 180hp araç ile baya dik bir yokuşu araçda 4 kişi varken tam gazla 5 km den yukuş sonuna kadar 250 metreyi 110 km ye ulaştığını belirtmişti.Bende 1.3 motorların özellikle yazın araç doluyken klimada acıkken sıkıntı cıkaracagını dusunuyorum.
[/quote]
buna ek olarak ben klimayı hiç kapamam ve o yokuş yukarı denemelerimde hep klima açık yaptım.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen bende klima yı hiç kapamam klimayı  isterse 1 lt fazla yaksın önemli olan araçtan zevk almak sıcaktan pişmek için almadık aracı

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet opel fiyat listesini kaldırdı bi süre siteden sonrada sürprizle geri koydu ben cumartesi günü 1.3 cosmo aracımı 52.900 e sipariş etmiştim şuan sitede 56.019 banada satarken araç geldiğindeki fiyat listesi geçerli fiyat garantisi weremiyoruz ama zamlanıcak die bir söylenti yok demşlerdi şmdi baktğma zamlanmış çok moralim bozuldu bzde o fiyattan alıcaz şmdi aracı

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
evet opel fiyat listesini kaldırdı bi süre siteden sonrada sürprizle geri koydu ben cumartesi günü 1.3 cosmo aracımı 52.900 e sipariş etmiştim şuan sitede 56.019 banada satarken araç geldiğindeki fiyat listesi geçerli fiyat garantisi weremiyoruz ama zamlanıcak die bir söylenti yok demşlerdi şmdi baktğma zamlanmış çok moralim bozuldu bzde o fiyattan alıcaz şmdi aracı
hayır o liste aracın liste fiyatı.. size verilen 52900 ise bayii fiyatı.. yani aracınıı geldiğinde 52900 e alacaksınız.. değişiklik yok..

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

diagnotics link' Alıntı:
[quote author=bugraa link=topic=1052.msg30236#msg30236 date=1304535907]
hayır o liste aracın liste fiyatı.. size verilen 52900 ise bayii fiyatı.. yani aracınıı geldiğinde 52900 e alacaksınız.. değişiklik yok..
[/quote]
ama ben siparişi verdiğimde liste fiyatı 52900dü o yzn o fiyata sipariş werdim hatta sipariş kağıdımda 52900 yazıo ama satış danışmanı fiyat garantisi weremiyoruz araç geldiğindeki fiyat neyse ozamnki fiyat geçerli oluyo demişti şimdi baktığımdada 56016 gözüküyo yarın sabah ilk işim onu aramak olucak ne olup bittğini öğrenmek için

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
[quote author=diagnotics link=topic=1052.msg30237#msg30237 date=1304536241]
[quote author=bugraa link=topic=1052.msg30236#msg30236 date=1304535907]
[/quote]
ama ben siparişi verdiğimde liste fiyatı 52900dü o yzn o fiyata sipariş werdim hatta sipariş kağıdımda 52900 yazıo ama satış danışmanı fiyat garantisi weremiyoruz araç geldiğindeki fiyat neyse ozamnki fiyat geçerli oluyo demişti şimdi baktığımdada 56016 gözüküyo yarın sabah ilk işim onu aramak olucak ne olup bittğini öğrenmek için
[/quote]

Umarım siparişi verdiğiniz zamanki liste fiyatı gereçli olur arada çok fark var. İyi haberlerinizi bekliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...