Biz Astra J de İndirim Beklerken FiyatlarUçtuu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Biz Astra J de İndirim Beklerken FiyatlarUçtuu

Haziran ortası sonu gibi güzel indirimler oluyor.. Cünkü agustosta 2012 ler tescilleniyor eylül gibi bayilerde gözüküyorlar. Eylül' de istediginiz aracı spariş verin hem 2012 model aracınız olur hemde sonbahar indirimden yararlarnırsınız :) Kasım gibi aracın ıcıne oturursunuz ama 2012 ocakta MTV ödersiniz :).. Kesinlikle bekleyin derim tavsiyem

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence hiç bulaşma astraya.Almasan bir dert,alsan bir dert.Almasan rüyalarına girer uyuyamazsın,alsan her arızasında dert yapar uyuyamazsın.Binince inemezsin,inince de binmek istemezsin.Tam bir hastalık yani.Bence yol yakınken başka araç al ( Yazılanlar tamamıyle şakadır general_Dancing)
Astra bir tutkudur,aracını her şartta sevmektir.Arkadaşım durumun varsa arabayı  şimdi al,yoksa Aralık ayını bekle.Ama değişmez bir gerçek var ki bu arabayı al okkk

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bundan önceki aracımda astra idi onuda aralık ayında almıştım bunuda aralık ayında aldım bariz bir indirim olmuştu ikisindede. Eğer acelen yoksa bekle derim.

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyatlarda pek değişen birşey söz konusu değil, Opsiyonlar ve fiyatlarda değişiklikler var biraz. Bi süre fiyat listelerini kaldırınca opel fiyatların aşırı yükseleceğini tahmin etmiştim ama yanılmışım. Eski kasa astrayı kaldırmışlar sanırsam.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

umut7105 link' Alıntı:
Bence hiç bulaşma astraya.Almasan bir dert,alsan bir dert.Almasan rüyalarına girer uyuyamazsın,alsan her arızasında dert yapar uyuyamazsın.Binince inemezsin,inince de binmek istemezsin.Tam bir hastalık yani.Bence yol yakınken başka araç al ( Yazılanlar tamamıyle şakadır general_Dancing)
Astra bir tutkudur,aracını her şartta sevmektir.Arkadaşım durumun varsa arabayı  şimdi al,yoksa Aralık ayını bekle.Ama değişmez bir gerçek var ki bu arabayı al okkk

süper bir yorum olmuş

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
Fiyatlarda pek değişen birşey söz konusu değil, Opsiyonlar ve fiyatlarda değişiklikler var biraz. Bi süre fiyat listelerini kaldırınca opel fiyatların aşırı yükseleceğini tahmin etmiştim ama yanılmışım. Eski kasa astrayı kaldırmışlar sanırsam.

stil paketi diye bişey eklenmiş opsiyonlara o nedir?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
[quote author=eyupuzger link=topic=1052.msg29733#msg29733 date=1304419471]

[/quote]

stil paketin içeriği bluetooth ve sunroof gerçekten güzel bir opsiyon ikilisi olmuş

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
[quote author=HaKaN link=topic=1052.msg29869#msg29869 date=1304448441]
[quote author=erdem link=topic=1052.msg29846#msg29846 date=1304446764]
[quote author=eyupuzger link=topic=1052.msg29733#msg29733 date=1304419471]

[/quote]

stil paketin içeriği bluetooth ve sunroof gerçekten güzel bir opsiyon ikilisi olmuş
[/quote]

nasıl oluyor ben anlamadım stil paketi 1.800 hem sunroof hem bluetooth ama sunroof tek olarak 2.000 TL diyor
[/quote]

bana da garip geldi

mertan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

stil paket sadece sport modeli için bluetooth ve sunroof içeriyor arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...