Biz Astra J de İndirim Beklerken FiyatlarUçtuu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Biz Astra J de İndirim Beklerken FiyatlarUçtuu

bugraa link' Alıntı:
evet opel fiyat listesini kaldırdı bi süre siteden sonrada sürprizle geri koydu ben cumartesi günü 1.3 cosmo aracımı 52.900 e sipariş etmiştim şuan sitede 56.019 banada satarken araç geldiğindeki fiyat listesi geçerli fiyat garantisi weremiyoruz ama zamlanıcak die bir söylenti yok demşlerdi şmdi baktğma zamlanmış çok moralim bozuldu bzde o fiyattan alıcaz şmdi aracı
kardeş onlar liste fiyatları, sen bayiye gittiğinde de opel in listesindeki fiyat 52900 değildir emin ol, en az bi 54-54500 flndır:) zaten tek seferde 3 bin lira zam yapacaklarını tahmin etmem, onu iyice bi öğrenmeden kafana takma sakın, kendini üzdüğünle kalırsın :)

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Biz Astra J de İndirim Beklerken FiyatlarUçtuu

arkadaşlar bugün satış temsilcimle görüştüğümde bu zammın beni etkilemediğini ve hala aracı 52900den alıcağımı söledi en fazla benm aracm geldğnde belki 500 600tl bi fark olablr fazla bi fiyat artışı olmıcak dedi tabi zam değil indirimde olablir dedi aynı miktarlarda ama büyük ihtimal aynı fiyatta kalıcağnı söyledi inş öyle olur tabi bunun en büyük cevabı araç geldiğinde işlemler yapılırken belli olucak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...