Astra J Lpg Montajı

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Lpg Montajı

bu konuda dünya kadar detaylı yazı yazdık özellikle donanım haber forumda....  hala LPG tartışması var !  arkadaş madem bu kadar önemliydi yakıt o zaman dizel alacaktın.  yok subap eridi yok arıza lambası yandı vs vs uğraşmayacaksın bunlarla... günah değil mi  sıfır aracın orijinalliği ile oynamaya.....  ya da  maden aldın benzinliyi 3 e 5 e bakmadan kullanacan artık.... 

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hem güçlü hem hızlı bir dizel seçeneği olmadığı için ben benzinli aldım yoksa dizel alınırdı... hem performanstan hem de ekonomiden şaşmamak için benzinli aldım biraz daha zaman geçsin ben taktıracağım...

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
bu konuda dünya kadar detaylı yazı yazdık özellikle donanım haber forumda....  hala LPG tartışması var !  arkadaş madem bu kadar önemliydi yakıt o zaman dizel alacaktın.  yok subap eridi yok arıza lambası yandı vs vs uğraşmayacaksın bunlarla... günah değil mi  sıfır aracın orijinalliği ile oynamaya.....  ya da  maden aldın benzinliyi 3 e 5 e bakmadan kullanacan artık.... 
Lpg taktırırmıyım taktırmaz mıyım bilmiyorum ama şunu biliyorum ki LPG ye uyumsuz bir araç ikinci elde beş para etmez. İkincisi keyfimin kahyası değilsiniz, dizel alsam alacağım son arabadır Astra.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet arkadaşlar bu konuda bence sert ve keskin ifadelerden kaçınmalıyız
birbirimizi yanlış anlayabiliriz
Herkesin kendi bütçesi ve seçimi sonuçta kendini ilgilendirir, önemli olan karşımızdaki seçimini yapmış
kişiye saygı göstermektir
Dizel, benzin, lpg hiç farketmez sonuçta aracı kullanan bu seçimi yapmış kişidir
O yüzden dizel, benzin, lpg farklılıkları var bu farklılıklara lütfen saygı duyalım

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakan Bey burada bilgi edinmek için bulunuyoruz. Ben bilmediğim bir konuda soru sordum beyefendi herzamanki üslubu ile üzerine vazife olmayan şeylere burnunu sokmuş. Herkesin kendi tercihidir ve benim tercihim kimseyi ilgilendirmez.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[quote author=goxb link=topic=231.msg4586#msg4586 date=
. İkincisi keyfimin kahyası değilsiniz
[/quote]
ben genel olarak bir şey söyledim bu kendi fikrimdir.  asıl benim mesajıma haddini aşarak yazan sensin. sanane benim düşüncemden beğenmiyorsan fikrimi dikkate almazsın.  lütfen forumu kirletme böyle çıkışlarla.  herkesi saygıya davet ediyorum lütfen birbirimizi kırmayalım

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
ben genel olarak bir şey söyledim bu kendi fikrimdir.   asıl benim mesajıma haddini aşarak yazan sensin. sanane benim düşüncemden beğenmiyorsan fikrimi dikkate almazsın.  lütfen forumu kirletme böyle çıkışlarla.  herkesi saygıya davet ediyorum lütfen birbirimizi kırmayalım
֖ncelikle saygılı olmayı öğrenmesi gereken kişi sizsiniz ben değil. Forumu kirleten kişi de ben değilim sizsiniz. Her konuda fikir beyan etmenize gerek yok. Ben bilmediğim bir konuda forum üyelerine soru sordum. Biliyorsanız cevap verirsiniz bilmiyorsanız yazmanıza gerek yok. İki üslup arasındaki farkı forum sakinlerine bırakıyorum. Adminler ve moderatörler ne iş yapıyor merak içerisindeyim.

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
bu konuda dünya kadar detaylı yazı yazdık özellikle donanım haber forumda....  hala LPG tartışması var !  arkadaş madem bu kadar önemliydi yakıt o zaman dizel alacaktın.  yok subap eridi yok arıza lambası yandı vs vs uğraşmayacaksın bunlarla... günah değil mi  sıfır aracın orijinalliği ile oynamaya.....  ya da  maden aldın benzinliyi 3 e 5 e bakmadan kullanacan artık....  
yersiz bir çıkış. sanırım bir yanlış anlaşılma var. arkadaş lpg montajı var mı bilgi edinmek istemiş.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Admin: Gerekli uyarılar yapılmıştır bu konu üzerine lpg dışında mesaj yazıldığı takdirde
başlık kilitlenecektir, ya da yazdığınız alakasız mesajlar silinecektir
Bilginize...

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

goxb link' Alıntı:
[quote author=avukatakın link=topic=231.msg4619#msg4619 date=1297005456]
ben genel olarak bir şey söyledim bu kendi fikrimdir.  asıl benim mesajıma haddini aşarak yazan sensin. sanane benim düşüncemden beğenmiyorsan fikrimi dikkate almazsın.  lütfen forumu kirletme böyle çıkışlarla.  herkesi saygıya davet ediyorum lütfen birbirimizi kırmayalım
֖ncelikle saygılı olmayı öğrenmesi gereken kişi sizsiniz ben değil. Forumu kirleten kişi de ben değilim sizsiniz. Her konuda fikir beyan etmenize gerek yok. Ben bilmediğim bir konuda forum üyelerine soru sordum. Biliyorsanız cevap verirsiniz bilmiyorsanız yazmanıza gerek yok. İki üslup arasındaki farkı forum sakinlerine bırakıyorum. Adminler ve moderatörler ne iş yapıyor merak içerisindeyim.
[/quote]
֖ncelikle bu forumun adminleri  gerçekten nitelikli, samimi ve işini iyi yapan insanlar haklarını yemeyelim. 
ikincisi tekrar söylüyorum lütfen karşılıklı saygı çerçevesinde dostane bir biçimde  bilgi paylaşımı yapıp keyif alalım. birbirimize  sataşmak bize birşey kazandırmaz.