Yeni aracım Astra Classic III

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, astra 1.7 dtı aracımı sattıktan sonra yine astra dan devam etme kararı aldım, ve dün astra 1.3 cdti manuel aracımı aldım..araba fiyatları baya bir artmıs durumda ..bununla birlikte benim gibib kredi kullanacaklar için faizlerde 1 kasım itibariyle artıyor.. bu nedenle aslında yıl sonunu bekleyecektim ama biraz da acele ederek erkene aldım..
Aracım 2011 model..sanırım son arabayı ben aldım :D istanbulda bütün opellere sordum neredeyse 2011 kalmamıs 2012 modelini de 42 den asagı vereni olmadı..bende fırsat bu fırsat aldım arabayı.. metro mavisi (siyah istiyordum ama bu da iyi )... tavsiyeleriniz önerileriniz nedir? aracımı perşembe günü teslim alacagım..

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada fiyata karter boyuma dahil.. ama boya koruma döşeme koruma için 400+kdv ye yaparız dediler.. yaptırsam mı bilemedim..param da yok zaten erteleyeceğim olmadı:)

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,3 ten uzak durmak lazım 1,7 den sonra 1,3 alışmak zor olacak hantal bir motordur ama almışsınız artık hayırlı olsun ben şahsen artık 1,6 dan aşağı arac almam

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,3 ten uzak durmak lazım 1,7 den sonra 1,3 alışmak zor olacak hantal bir motordur ama almışsınız artık hayırlı olsun ben şahsen artık 1,6 dan aşağı arac almam

abi direkman adamın boğazına oturtmuşsun, bırak keyfini çıkarsın 1.3'ün :D

aracınız hayırlı olsun ;)

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.7 çok perf bir motor degildi açıkcası 1.3 de yeterli bir araç benim için perf kötü olduğunu düşünmüyorum, yeni astra 1.6 115 hp alan ark performans konusunda şikayetçi ... Yani motor hacmi=performans demek yanlış olur

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.7 çok perf bir motor degildi açıkcası 1.3 de yeterli bir araç benim için perf kötü olduğunu düşünmüyorum, yeni astra 1.6 115 hp alan ark performans konusunda şikayetçi ... Yani motor hacmi=performans demek yanlış olur

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 Sedan 1.3 cdti bile bi az bi çok yetiyor hb için gayet iyidir iyi..
Hayırlı olsun şimdiden kazasız belasız inşallah

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. 1.3 gitmez diyenlere hazırlıklı olun :) Bence mevcut ekonomik şartlarda gayet mantıklı bir araç. Hem vergisi düşük, hem yakıtı ...

Boya korumayı serviste yaptırmayın bence. Dışarda bu iş üzerine uzmanlaşmış markalarda yaptırmak daha mantıklı. Üstelik fiyat da çok uygun değil.

Kazasız, belasız sürüşler.

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim arkadaşlar.. hayırlısıyla alacağız inş aracı bugun..boya koruma için nereyi tavisye edersiniz? fiyat ne civardadır, hangi kriterlere dikkat etmek gerekir