Opel astra classic iii essentia comfort 1.3 cdti aldiğima pişmanim.

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
Siz polismisiniz?
Polisseniz üniformadan yapıyor olabilir ya da Diyarbakır Kışın Buz Yazın Ateş Gibi Sıcak Mevsimlerdende Oluyor Olabilir.. Sisfarı olayıda Tazyikli su ile yıkatıyorsanız ondan olabilir.. Stepne olayıda lastiği yerleştirirken fabrikada olmuş olabilr..

OnurBilgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet Bey,
Öncelikle geçmiş olsun. Başınıza gelenler gerçekten büyük şanssızlık. İnsanın parasıyla rezil olması çok kötü birşey. Yazınızı okuduktan sonra dikkatimi çekti. Koltukta olan pamuklanma olayı benim arabamda da (2010 model sıfır) oldu. gelişmeleri paylaşırsanız sevinirim.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok beğendiğiniz bmw nizle sanayiye düşmüş olsaydınız o düşene bi tekmede sanayide nasıl vurulurmuş görürdünüz.bence opelinizin kıymetini bilin.en azından sorun varsa çözülür.

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır abi durumun opelle alakası olduğuna inanmıyorum ben opel öyle kestirilip atılacak bir marka değil

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmayın dost acı söyler ama o aracı 38.000'e satabileceğinizi hiç düşünmüyorum. 41.000 tl'ye 0 km dizel easytronic satıldığı sürece siz o aracı 38.000'e zor satarsınız, inşallah dilediğiniz gibi elden çıkartırsınız bunu gerçekten isterim, ama çok zor...

IMPROVED2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz polismisiniz?
Polisseniz üniformadan yapıyor olabilir ya da Diyarbakır Kışın Buz Yazın Ateş Gibi Sıcak Mevsimlerdende Oluyor Olabilir.. Sisfarı olayıda Tazyikli su ile yıkatıyorsanız ondan olabilir.. Stepne olayıda lastiği yerleştirirken fabrikada olmuş olabilr..

polis değilim.askeri personelim.ne resmi ne sivil silah taşımam.aracı şubatda aldım zaten martın sonunda bahar başlıyor.yani tak bir kış geçirmedim.zaten bunun mevsimle alakası olduğunu sanmıyorum.aracımı aldım alalı ben süngerle yıkıyorum rottest ile kesinlikle yıkamam söz konusu değil.stepne direk bagajın metaline değmiyor.arada 3-4 cm lik yuvarlar stepnenin çapında plastik bir simit var.stepne bagaj zeminini çizmesin diye.yani kısacası bana çürüğü denk geldi.

IMPROVED2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmayın dost acı söyler ama o aracı 38.000'e satabileceğinizi hiç düşünmüyorum. 41.000 tl'ye 0 km dizel easytronic satıldığı sürece siz o aracı 38.000'e zor satarsınız, inşallah dilediğiniz gibi elden çıkartırsınız bunu gerçekten isterim, ama çok zor...

sahibinden'e baktım fiyatlar uçuk opelin kendi sitesindeki fiyat katoluğunda araç 39.650 tl görünüyor.ama sahibinde adam 39750 yazmış az daha mesaj çekecektim kardeş safmısın diye aracın sıfır dewğerinden fazla istiyorsun diye.valla servisin dediği manueli 41000 otomotik vitesi 43000 dediler.bende ona göre 38000 yazdım.36000 tl verdiler vermedim.olmadı uçurumdan aşağı atar kaskodan eder değeri ile birlikte yani 41750 tl alırım:)bu işin şaka kısmı.

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahibinden'e baktım fiyatlar uçuk opelin kendi sitesindeki fiyat katoluğunda araç 39.650 tl görünüyor.ama sahibinde adam 39750 yazmış az daha mesaj çekecektim kardeş safmısın diye aracın sıfır dewğerinden fazla istiyorsun diye.valla servisin dediği manueli 41000 otomotik vitesi 43000 dediler.bende ona göre 38000 yazdım.36000 tl verdiler vermedim.olmadı uçurumdan aşağı atar kaskodan eder değeri ile birlikte yani 41750 tl alırım:)bu işin şaka kısmı.
dediğinize göre o adam iyice abartmış zaten :) valla ben şimdi baktım 11.05.2011 tarihinden itibarenki satış fiyatlarına dizel easytronicler 42.312 tl. hadi bu pazarlıkla olsa olsa en fazla 41.000'e iner diye düşünüyorum. bu fiyatla sizin fiyatı karşılaştırıınca 0 km almak mantıklı geliyor bana, ki bizde öyle yaptık, alırken araştırdığımızda 35-36.000'e satıyorlardı 2. elde, pazarlıkla 40.000 tl verdik 0 km aldık. 36.000 veren varsa biraz pazarlık edin 36.500e falan çıkartabildiğiniz anda 37.000'i bulduramazsanız satın gitsin derim :)

ama şöylede bi durum varki daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi anladığım kadarıyla kredi çekmişsiniz, bu demek oluyorki zaten standart fiyattan pahalıya patlıyor size. bide şimdi satarken zarar edeceksiniz, paranız havaya uçmuş olacak. benim görüşüm koltukları hallettirmişsiniz zaten, stepnenin orayıda boyasınlar ücretsiz, sonrada fabrika kusurundan dolayı boyanmıştır kazası yoktur tarzı imzalı damgalı bi yazı versinler size, satacağınız zaman alacak kişiye dersiniz böyle böyle diye. hiç bi sorun olmaz satarkende değer kaybetmemiş olursunuz.

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun tabiki okadar para verip sıfır araçta bunca sorun yaşanması hem hoş değil sizin açınızdan hemde opel gibi büyük bir markanın böyle bir aracı nasıl kontrolden geçtiyse artık bayii göndermesi etik değil.sizin şansınız artık bu aracın da size denk gelmesi ama opel güzel marka umarım halledilir sorunlarınız tekrar geçmiş olsun...

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla sis farı zaten astra h ların genel hastalığı onu garantiden değistirirler büyük ihtimal
ama koltğu bi çözüm bulmazlar çünkü nasıl olmus benanlamadım benim arabam 97 model daha benim dösemelerimde yok byle bisey
stepneyed hiç bisey yapmazlar gibime geliyo satarkende kimse orayı kaldırıp bakmaz zaten bence yaşamayı öğrenin bunlarla yada satın çünkü mahkemede aksıne bi karar vermez bence