Opel astra classic iii essentia comfort 1.3 cdti aldiğima pişmanim.

attila24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umarım hakkınızda hayırlısı olur zor bir durum ama bence halledilebilecek sorunlar.Aracı satarken kimse o kısım boyalımı diye bakmıyor. bu benim 3. arabam bugune kadar ne alırken ne satarken o kısmı açıp bakmadılar expertiz işlemlerinde. forumu araştırın sıfır araçlar ne sorunlarla dolu göreceksiniz yada görmüşsünüzdür.Yinede hayırlısı.

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Döşemelerden Sonuç alacanızı sanmıyorum inşallah ama onarma yoluna gideceklerdir kesinlikle arabayı değiştirmeyi kabul etmezler..

IMPROVED2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı değiştirmesinler zaten paramı geri versinler yeter.ben sıfır aracı 1 damla boya olmasın diye aldım.opel kusura bakmasında stepne altını boyayarak bu işten sıyrılamazlar.hafta içi gerekli araştırmaları yaparak mahkeme sürecini başlatacam arkadaşlar.

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah ama karamsar davranmakta istemiyorum ama zannetmiyorum para iadesi yapacaklarını 1 yıl garanti mahkemede geçer

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi noktaya kadar haklısınız ama bi noktada da abartıyorsunuz gibime geliyor. aracınızın teknik bir sorunu yok çok şükür. her markanın her modelin bazen arızalı veya ufak aksaklı araçları çıkabiliyor fabrikadan, kısmet işi malesef. mercedes'te bile bu böyle oluyorken bence bu kadar yaygara koparmak abartı gibi geliyor. haklısınız, can sıkıcı durumlar, kim başına böyle bişey gelsin ister ki, kim başına böyle bişey gelse kafası bozulmaz ki. ama sizin yaptığınız pire için yorgan yakmak gibi bişey. boşuna satılık ilanı veriyorsunuz, memur maaşımın yarısını ödüyorum diyorsunuz aldıktan 4 ay sonra aracı satıp bi ton zarar ediyorsunuz. bence biraz sinirinizi dindirin, öfkeyle kalkan zararla oturur çünkü. yine şu konuda şanslısınız ki gittiğiniz servis her gidişinizde sizinle ilgilenmiş bölge müdürüyle bile görüştürmüş. nice servisler var müşteriyi adam yerine koyup muhattap bile almıyorlar. servis konusunda mercedesi tek geçerim. ayakbastı parası olarak güzel bi miktar parayı bırakıyorsunuz ama size olan ilgileri ve araca yaptıklarıyla size helal olsun ödediğim para dedirtiyorlar.

bence biraz daha sakin olun, yine mahkemeye verin istiyorsanız, kazanma ihtimalinizde var illaki, ama bu kadar öfkeye kapılıp aracı satılığa koyup ekstradan bi ton zarara girmeyin derim

IMPROVED2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son eklediğim resimlere hangi hakim baksa lehimde karar verir diye düşünüyorum.hakim olmayada gerek yok en son fotolara bakarak elini vicdanına koyan her insan lehimde karar verir.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2elde olsaydı normal karsılardım bende fakat sıfır araba alıyorsunuz o kadar para verıp hemen akabinde bunlar oluyorsa bence sorundur .. Sonucda bunlar nıye olsun kı baskasında olmazken

IMPROVED2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söyledim ya arkadaşlar bu hafta içi bu konuyu araştırıp mahkeme sürecini başlatacağım.sonucu ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya çalışacağım.ben kazasız belasız boyasız araca binmek için gittim sıfır aldım.boyalı olacaksa 40000 tl vermenin ne anlamı vardı gider 2. el alırdım.neyse havanda su dövmeyeyim.çevresinde boya kusurlu sıfır araç sahibi olupta hukuksal bir süreç yaşayan arkadaşların yaşadıklarını öğrenmek isterim.şimdiden teşekkürler.

ozen616216

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak53 arkadasımız cok guzel bı noktaya degınmıs uretımı bıten stokları erıtmek ıcın yapılan surumlerde bu tur olaylarla karsılasmak mumkun olabılıyor.. ve gecmıs olsun mehmet bey inş. istedıgınız gıbı sonuclanır hersey. cok buyutulcek sorunlar degılama yınede ınsanın sıfır arac alıpta bole bıseyle karsılasması pekte hos degıl gıbıme geldı.sonucta bu arabalar farbıkada uretıldıkten sora tek tek her noktası ıncelenıyor..

IMPROVED2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar az önce canlar yetkili servisinden geliyorum.baktılar incelediler.ben paslanma olmasın diye kriko ve stepneye wd 40 sıktığı söyledim.hemen onu bahane etmeye çalıştırlar.sizde kullanıyorsunuz dedim.daha sonra servis çalışanın biri würth marka pas giderici ile silme denemesi yaptı boya kalkmaya devam etti.sonuç olarak servis boyarız abi dedi üzerinede zift kaplarız dedi.bende lanet olsun dedim kabul ettim.zaten aracı satılığa çıkarmıştım.bu arada aracım satılık 38000 tl son fiyat.bidaha da opel alırsam .......beni.