Opel astra classic iii essentia comfort 1.3 cdti aldiğima pişmanim.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Stepnenin olduğu kısımdaki boyaların böyle olması çok abartılı değil, ordaki malzeme zaten araç boyası gibi boyanmaz. Alttan direk suyla teması olan bir kısım. İçinde lastikte olsa aracın en soğuk ve rutubetli kısmı. Rutubetle birlikte sürtünmeden dolayı boyaları kalkmış.
Ama dediğim gibi vernikli metalik boya değil zaten o kısım. Bence kafana takma, eğer boyarız diyorlarsa ki bence gerek yok, boyat gitsin. Ziftlemek istiyorlarsa hiç boyatmadan direk ziftle kaplattır birdaha bu sorun olmaz. Nemlenme için en iyi çözüm zift olacaktır.
Koltuk döşemelerinin bu şekilde olması hakkaten çok erken olmuş. Acaba aracınız showroom aracımıydı? yani çok inen binen falan olduysa yıpranmış olabilir.
Araç kaç km bilmiyorum sadece aklıma geldiği için yazıyorum.
Showroom araçlarının heryeri fazla kurcalanır. buna stepnede dahil. Bu nedenle olması gerekenden daha çabuk yıpranırlar.
Manuel bir astra için istediğiniz fiyat fazla, daha makul bir fiyat düşünmelisiniz. özellikle şu günlerde kampanyaları var 39.700 liste fiyatı var. Pazarlıkla 39 un altında bile alınabilir.

oktayeroksuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni arabam

yaklaşık 2 ay önce astra 1.3 essentia sedan aldım. çeşitli forumlarda aracın hantal ve boş olduğu söyleniyor. buna pek katılmıyorum. aracı ekonomik olmasının yanında çekişinin özellikle tırmanışının çok iyi olduğunu söyleyebilirim. bu kanıya farklı araçları kullandığım için vardım. bazı donanımın eksik olduğu doğru. ama eksikliğini pek hissetmiyorum. bu aracı almak konusunda kararsız kalanlara önerim temizini bulurlarsa almalarıdır. aracım 2008 model. 67000 de hatasız ve servis bakımlı olarak 29500 tl ye aldım.