Yarın araba alacağım acil lütfen

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel araçları zamanına göre her zaman modern duruyor...Benim aracım 2004 model hatta kasım 2003.. Ama görenler 2006 mı bu diyorlar.. İç tirmleri zaten zamanının ilerisinde..Bunu astra H için de söyleyebiliriz..Direksiyon tasarımı, yol bilgisayarının konumu, dış tasarımı bence gayet güncel..Üstelik 1.3 dizel bir motora sahip..Ekonomik ve düşük vergi..2 araç da sınıfında satış liderlerinden ve üstelik bir japon ya da fransız araçları da değil...Dediğim gibi teknik olarak detaylı incelemeniz lazım araçları...Eksperde kaza kayıtları ve değişen parçalar görülebilir..Serviste de elektronik check-up yaptırın..

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
hea ford forumda sorarsanız herkeste ford der :) opel forumunda ford demezler
he focus dizelle kıyaslasan focus derim ama fiesta ile astra kıyaslama olmaz. :)

Egeadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra alıcam gibi duruo :) opel forumu die böle demiosunuz demi :p
Bu arada yarı otomatik hiç kullanmadım bir sorunu bir sıkıntısı oluyormu bu vitesin hiç duydunuzmu ?

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.Opel astra 2008 1.3 cdti enjoy 115.bin km'de cam tavan sarnuf var yarı otomatik gene üstteki gibi ufak çiziklerden dolayı boya var iç aksamıda iyi hız sabitleyici park sensörü yokuş kalkıs destegi vs var her sey 29.000

4.Opel astra gene 2008 1,3 cdti enjoy 105 bin km de normal vites gene lokal boya var iç aksamı iyi sayılır hız sabitleyici yok fonksyonel direksiyon park sensörü vs var. 28.000

3 ve 4. araçlar tabi ki önde... Ama Ben 3. araç siyah dediğiniz için biraz da onu eledim... Siyah alırken iki kez düşünmek lazım benim fikrim bu... otomatik vitesli bir astradaki problemi okudum bugün o da beni manuel olana itti :) km olarakda 10.000 km yüksek... gerçi 4. aracın reni ne bimiyorum ama beyaz veya gri ise ben 4'ü seçerdim :)

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
valla ben opelciyim ford fiestada kullandım şirkette bol
2 astra g
1 astra h
1 corsa c
1 vectra b1
2 vectra c
1 focus
1 fiesta
2 fabia
1 felicia
3 307

değiştiren kullanan biri olarak astra diyebilirim size. :) listede unuttuklarım var ilk aklıma gelen bunlar

Egeadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 ve 4. araçlar tabi ki önde... Ama Ben 3. araç siyah dediğiniz için biraz da onu eledim... Siyah alırken iki kez düşünmek lazım benim fikrim bu... otomatik vitesli bir astradaki problemi okudum bugün o da beni manuel olana itti :) km olarakda 10.000 km yüksek... gerçi 4. aracın reni ne bimiyorum ama beyaz veya gri ise ben 4'ü seçerdim :)

4. olan gri renkte daha ucuz ama iç donanım ufak tefek daha eksik tavan cam değil o fark var siyah dediğiniz gibi çok çizik gösteriyormus sanırım ama dahada güzel duruo :( vites de ne gibi bir problem olmuş okudugunuz ?

Egeadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahibindende var burdn yazsam bakabilirmisiniz ?

Egeadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sahibinden deki ilan kodları
1. araç 126900987
2. araç 124375687
3. araç 122695776
4. araç 126252130