Yarın araba alacağım acil lütfen

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 iyi iyi :bir:

Egeadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 3. arabayı aldım expertize götürdüm motorunda alt takımında yürüyen aksamında bir problem yok raporu verdiler sadece biraz siyah duman ufluyormus enjektor temizliği önerdiler bir kaç boya var bulundu ama onu biliyordk zaten 28.000 tl ye aldım 2008 astra sport yarı otomatik çok hoşumada gitti kullanması falan teşekkür ederim yardımlarınız için fikirleriniz için umarım kazasız belasız binmek nasip olur..

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 3. arabayı aldım expertize götürdüm motorunda alt takımında yürüyen aksamında bir problem yok raporu verdiler sadece biraz siyah duman ufluyormus enjektor temizliği önerdiler bir kaç boya var bulundu ama onu biliyordk zaten 28.000 tl ye aldım 2008 astra sport yarı otomatik çok hoşumada gitti kullanması falan teşekkür ederim yardımlarınız için fikirleriniz için umarım kazasız belasız binmek nasip olur..

Cam tavan iyidir :D + dizel + yarı otomatik dadından yenmez. Renk neydi?

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız günlerde kullanın inşallah. Easy iyidir zevklidir.

Egeadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rengi siyah hocam, gerçekten zevkli valla ya :) manuel olarak kullanmayı denemedım daha hiç ama bakalım, saolun cümlemize kazasız belasız sürüşler inş..
Arabada kronometre var yol bilgisayarında 91 saat falan gosterio o nasıl sıfırlanıo acaba bulabilirmiyim :)

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
direksiyondaki solda bulunan yol bilgisayarı tuşuna o ekran varken basılı tut

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içlerinden en iyisi 4 ama bence hiçbirini alma

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rengi siyah hocam, gerçekten zevkli valla ya :) manuel olarak kullanmayı denemedım daha hiç ama bakalım, saolun cümlemize kazasız belasız sürüşler inş..
Arabada kronometre var yol bilgisayarında 91 saat falan gosterio o nasıl sıfırlanıo acaba bulabilirmiyim :)

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız sürmek nasip etsin.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Egemen Abi ;) otoyolda bile piknik yaptırır panoromic tavan size hiç arabadan çıkmadan :D