Yarın araba alacağım acil lütfen

Egeadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 4 tane araba buldum istediğim gibi 4'nüde alabilecek durumdayım ama karar veremiyorum fikir verirseniz çok sevinirim.

1.Ford fiesta titanium kasa 1,4 tdci 2010 model 95 bin km de yağmur sensörüne kadar her şeyi var sadece ufak çiziklerden dolayı servisine boya yaptırılmış. 28.000 tl

2.Ford fiesta titanium 1,5 tdci 2009 model 125.binde ne boya var ne çizik iç aksamı full gene 28.000

3.Opel astra 2008 1.3 cdti enjoy 115.bin km'de cam tavan sarnuf var yarı otomatik gene üstteki gibi ufak çiziklerden dolayı boya var iç aksamıda iyi hız sabitleyici park sensörü yokuş kalkıs destegi vs var her sey 29.000

4.Opel astra gene 2008 1,3 cdti enjoy 105 bin km de normal vites gene lokal boya var iç aksamı iyi sayılır hız sabitleyici yok fonksyonel direksiyon park sensörü vs var. 28.000

Arabaların kaza kaydı yok değişeni yok sadece lokal boyaları var ben alacağım zaten gene hem tanıdığım bir ustaya hem ekpertize götüreceğim zaten bir durum çıkarsa almam tabiki. 1.ve 2. aracın fıyatı aynı 1.araç cok daha yeni kafamı karıstırıo onda birşey cıkabılır gıdıp baktırınca goreceğiz ama çıkmaz ise 1. aracı dusunuyorum suanda bir diğeri de 3.arac opel astra cam tavan 2008 model o aracıda çok beğeniyorum siyah ve sarnuf var falan yarı otomatik dış görünüş olarak çok hosuma gidiyor ama arada fiyat farkı var karar veremiyorum sizin fikirleriniz neler ?

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
benim tercihim 3 . araçtan yana

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun...Bana sorarsanız araçları yerinde inceleyin..CD çaları çalışıyor mu klimaları çalışıyor mu hava yastıkları patlak mı değil mi? bunların her birine baktırın derim..Yine stepneyi, vites ve direksiyonu, sürücü koltuğunu kontrol ederek km tahmini yapmaya çalışın..Elektronik aksam da mekanik aksam kadar çok önemlidir...Tercihlerinize gelcek olursak;

İlk fiesta görünüşe göre full..Zaten titanium paketmiş..Km si de pek yüksek değil gibi..1.4 dizel..Ekonomik ve vergisi düşük bir motor ama belki de turbo reformu isteyebilir..Kesin karar vermeden önce iyice bakın derim..Onun dışında gayet hoş araçlar.. Bir de siyah ve cam tavanlı astra dan söz etmişsiniz..Ben panoromic ve sunroof donanımlı astralara hastayım..Çok havalı oluyor..Bir de stilo lardakiler çok güzel gerçekten..Triptronik vites konusunda 1şey diyemeyeceğim..Sizden öncekiler nasıl ve hangi yolllarda kullandılar önemli...

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
donanım iyi yakıt iyi vergi iyi biri opel diğerleri ford. km ler üç aşağı beş yukarı aynı. boya çoğu araçta var. bana daha mantıklı geldi

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özellikle km kontrolünü yaptırın, Astraların Km si Tech2 ile okunabiliyor diye biliyorum. Anlatılanlar ışığında 3. yi tercih ederdim, fiesta küçük gelir bana :D

Egeadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun...Bana sorarsanız araçları yerinde inceleyin..CD çaları çalışıyor mu klimaları çalışıyor mu hava yastıkları patlak mı değil mi? bunların her birine baktırın derim..Yine stepneyi, vites ve direksiyonu, sürücü koltuğunu kontrol ederek km tahmini yapmaya çalışın..Elektronik aksam da mekanik aksam kadar çok önemlidir...Tercihlerinize gelcek olursak;

İlk fiesta görünüşe göre full..Zaten titanium paketmiş..Km si de pek yüksek değil gibi..1.4 dizel..Ekonomik ve vergisi düşük bir motor ama belki de turbo reformu isteyebilir..Kesin karar vermeden önce iyice bakın derim..Onun dışında gayet hoş araçlar.. Bir de siyah ve cam tavanlı astra dan söz etmişsiniz..Ben panoromic ve sunroof donanımlı astralara hastayım..Çok havalı oluyor..Bir de stilo lardakiler çok güzel gerçekten..Triptronik vites konusunda 1şey diyemeyeceğim..Sizden öncekiler nasıl ve hangi yolllarda kullandılar önemli...

Tabi bunların hepsine baktıracağım zaten dediğiniz gibi işte karar veremediğim nokta biri 2010 model ful daha ucuz diğeri 2008 model daha pahalı ama çok süper bir görünümü var :( bende cam tavan siyah astra hastasıyım ama hem düşük model hem daha pahalı olduğu için sırf görünüş için daha eski bir modele daha çok para vermiyim diyorum :s

Egeadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2008 siyah astra 29.000 tl
2010 model titanium 28.000 de ama pazarlık edicez 27.000 bine bile düşebilir
2.000 tl farkı sırf görünüşe verirsem vicdan azabı çekermiyim diyorum :(

Bir de 2010 titanyum için 27.000 çok ucuz değilmi bir bit eniğimi var die düşünüyorum acaba :s
2009 titanyum var 28.000 indirimli hali mesela

Son düzenleme: