Vectra C 04 OPC Line 1.6

Modifikasyon çizgisi nasıl?

• Fena çalışmalar yapılmamış..Çizgisi iyi..

Oy: 16 32.0%
  • Ekstradan gereksiz parçalar var..Apaçhi line a kayma var..

Oy: 34 68.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serdar yeni resimler aracı diri gösteriyor. Önceki resimlerin berbattı. Ön tampon eki de güzel olmuş. Öncelikli göze batanlar;

Ön ve arka tampondaki siyah sensörler,
Bagaj kapağındaki sticker'lar.

Tam anlayamadım fakat gündüz farı da bayağı dışarda duruyor galiba. Ama onu tampon ekine montajlayacağını söylemişin zaten.

Eyvallah kardeşim, dediklerini değerlendireceğim..Sensörlerin boyadan sonraki hassasiyetinden endişem olduğu için araç rengine boyatmadım..Aynen kardeşim, seyir lambalarıı aşağı alacağım..

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullan güzel aracın var maşallah.

Opel elegance'ı iyi güzel yapmış yapmasına da şu jantları comfort'daki gibi bırakaydı iyiydi. :)
Ben elegance varken elimden gelse comfort jantı ile takas edecektim. Tabi bu bana göre, sen seversin ayrı :)

Teşekkürler Dinçer Abi, vakit ayırıp yorumunu paylaştığın için..Jantları bu yaz 18 225 45 astra j/insignia OPC jantlarıyla değiştireceğim..Bilirseniz eğer, ethem abinin jantlarından olacak..

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle maşallah diyeyim :)

benim gözüme batanlar ise;

1-plakalıkta ki led,onu ampul olarak beyaz yapsanız daha orjinal olacak,zaten soyulmaya,kavlamaya başlamışlar..

2-bagajdaki fren lambasına kırmızı stop folyosu çekseniz "bence" daha hoş olurdu

3-jantlar benimde gözüme batıyor ama değiştireceğim demişsiniz

4-Atatürk imzasını beyaz yaparak arka cam'a yapabilirsiniz,

5-Kapı çıtasında krom kaplama yoktu,o tamamlanabilir mesela.

6-Daylight diyeyim ahaha :D

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haşmet Abi vakit ayırıp kendi düşüncelerini paylaştığın için teşekkür ederim..Yazdıklarını paylaşan neredeyse bu konuya yazan herkes paylaşıyor :D

O krom kaplamayı ben de düşündüm Haşmet Abi ama, komple kaplama 204 tl..Yani pahalı geldi..Şimdilik sadece orj cam çitası kromlarıyla kullanıyorum..

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Estagfurullah,bilgi paylaşımı için buradayız,güzeli daha da güzelleştireceğiz hep beraber :)

Bak aslında sinyallere amerikan park yapabilirsin mesela,hoş durur,
Tepe lambasından carbon kapladığın yerin iç kısmına tesisat çekip (sondan 2. foto 1 sayfada) sadece kapı açıldığında ışık yanabilir vs vs fikir çok da uygulamak marifet :)

Durumun en kısa sürede düzelmesini bilerim,sadece krom kaplama değil,jant ve diğerleri için..

Son düzenleme:

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabada bişeyler gözüme batıyor ama çözemedim.. ben beğenmedim ama emek var. kazasız olsun inşallah

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabada bişeyler gözüme batıyor ama çözemedim.. ben beğenmedim ama emek var. kazasız olsun inşallah

Teşekkürler..Rahatsızlık edici şeylerden kastınız sticker ve daylight ise onları söylemenize gerek yok çünkü çıkaracağım :rolleyes: onun dışında önerileriniz önemli..

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracıma daha önce montajını yaptırmış olduğum Valeo nun ön-arka ekranlı ses ikazlı ve park korumalı park sensörünün pratik videosu..Aracı kitledikten 2 dk sonra aktif oluyor..Önden ya da arkadan yaklaşmakta olan araçları önce sinyalle ardından da korna ile ikaz ederek, ben araç içinde olmasam da ya da kitli halde olsa dahi dikkatli olmaya zorluyor..Yayalardan ya da hayvanlardan etkilenmiyor..