Vectra C 04 OPC Line 1.6

Modifikasyon çizgisi nasıl?

• Fena çalışmalar yapılmamış..Çizgisi iyi..

Oy: 16 32.0%
  • Ekstradan gereksiz parçalar var..Apaçhi line a kayma var..

Oy: 34 68.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac güzel memleketimin arabası güzel olur :D serdar bence arac altın oldugundan siyah tonlarla güzel duracaktır. bu şekilde inanılmaz karışık duruyor araba.spoiler gereksiz ancak cıkması mümkün degil sanırım. özellikle arka taraftaki bütün stickerları sökmelisin.

özellikle su plakalagı orada bi siyahlık var onları temizle.plakayıda direk tampona yapıstır.

arka farlara folyo ile cok koyu olmamak sartı ile siyah kaplama yapılabilir.füme gibi dursun diye 3 stopta kaplanmalı.logo iptaline karsıyım ancak arka logo kalksa daha spor durur spoiler ile.

ön taraftaki ledler artk her aracta var.ancak yeri itibari ile fena durmuyor..aydınlatmasıda iyi ise kalabilir.ancak ön tampon eki mutlaka degişmeli yada elden gecmeli..

iç mekanda ise karbon görünümlü folyoları hiç sevmedim sevemicemde sanırım.basit gösteriyor gibi geliyor. orjinal maun kaplaması cok daha güzel..

bunlar tabi benim görüşüm.ben mod severim ancak orjinalciyimdirde..

umarım bir gün görüşme fırsatımızı olur daha hos sohbet eder güzel işler çıkarırız vectraya.

hayırlı günler Denizliden memleketime selam olsun..

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese ayrı ayrı teşekkürler..Daylightları irmscher ön tampon ekine yerlerştireceğim.Oralarda yerler var..Yakın planda kabul ediyorum ki emanet duruyor gerçekten ama biraz uzaktan gayet güzel kanaatindeyim..Herkes spoilerı veto etmiş :rolleyes: ama opc spoilerı :sorry:? İnsignia ya benzerliği olduğu için bu tipi tercih ettim.. M spoilerı söylenmişti yerine ama daha önce kullanmıştım, yoruma açık tabi..

sam2509435.jpg

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah Can, tespitlerini değerlendireceğim..Ben de siyah-158 kombinasyonu yapmayı düşünüyorum :) Ledli stop aldım..Onları kullanmaktayım şu anda..Resimlerini paylaştım.. Vallaha bursaya geldiğinde haberleşelim, yüz yüze görüşmek daha iyi oluyor fikir alışverişi açısından..

Son düzenleme:

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun güzel aracınız var. Ben de arka bagaj kapağında fazla sticker bulunduğunu düşünenlerdeniz :) Karbon kaplamalar hoş olmuş, ben severim. Genel olarak araçlarda sadelikten ve orjinallikten yanayım. Ama mugen cam rüzgarlığı da güzel duruyor, onu da düşünebilirsin.

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın bu resimleri kendini daha çok belli ediyor :) şimdi daha hoş ve daha şık görünmüş. Önceki mesajımda mugen rüzgarlık demiştim ama senin araçta varmış galiba. Ayrı bir hava katmış mugenler. Memnun musun,araca uyum sağlıyor mu. Ben de düşünüyorum.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın bu resimleri kendini daha çok belli ediyor :) şimdi daha hoş ve daha şık görünmüş. Önceki mesajımda mugen rüzgarlık demiştim ama senin araçta varmış galiba. Ayrı bir hava katmış mugenler. Memnun musun,araca uyum sağlıyor mu. Ben de düşünüyorum.

Abi kalplerimiz bir :) fena değil ama arka camları ancak 1 cm kadar açabiliyorum..Öndekiler fena değil, yani rüzgar sesini kesiyor ama ilgilendiğim farklı bir model var..ben de senin tanıtım bölümünde yazdığın detaylarda cam rüzgarlığı ile ilgili yorum vermiştim..Aynını buraya da yazayım

Yakın zamanda aracına düşünüdğün eklemeleri paylaşmıssın Bedri Abi, bende de var 4 lü rüzgarlık ama mügen demişsin..Bir model var sahbnden.comda..Alırsan, altta linkini verdim, ona bir baksan..Eğer memnun kalırsan ben de aynından alacağım..Çünkü arka camlara 2-3 cm lik açabilme imkanı veriyor..Gayet işlevli,vectra c de de görmüştüm çünkü...

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...-mugen-cam-ruzgarligi-cgs-den-123926324/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...ligi-mugen-tip-dortlu-sunplex-122895745/detay

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serdar yeni resimler aracı diri gösteriyor. Önceki resimlerin berbattı. Ön tampon eki de güzel olmuş. Öncelikli göze batanlar;

Ön ve arka tampondaki siyah sensörler,
Bagaj kapağındaki sticker'lar.

Tam anlayamadım fakat gündüz farı da bayağı dışarda duruyor galiba. Ama onu tampon ekine montajlayacağını söylemişin zaten.

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullan güzel aracın var maşallah.

Opel elegance'ı iyi güzel yapmış yapmasına da şu jantları comfort'daki gibi bırakaydı iyiydi. :)
Ben elegance varken elimden gelse comfort jantı ile takas edecektim. Tabi bu bana göre, sen seversin ayrı :)

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın çok güzel maşallah fakat emanet olan gündüz farlarını geri ver bence :D