Vectra C 04 OPC Line 1.6

Modifikasyon çizgisi nasıl?

• Fena çalışmalar yapılmamış..Çizgisi iyi..

Oy: 16 32.0%
  • Ekstradan gereksiz parçalar var..Apaçhi line a kayma var..

Oy: 34 68.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet tuşu var biliyorum da yapabilecek kim var ve maliyeti ne kadar olacak. Bana kalsa elektrikli arka perde, esp tuşu ve koltuk ısıtma da yaptırırım da maliyet herşeyin başı. Bu tuşların birebir uygun olanını bulup ülkeye sokması bile başlı başına dert :(

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ESP ON/OFF tuşunu ülke içinde de bulabilirsin..En azından GTS lerin alayında olduğu için, kolay bulunur gibi geliyor çıkma vs..Olmasa da servis aracılığıyla getirtebilirsin..Tabi 15-20 günü bulur..Belki İzmir/Torbalı da vardır stoklarında...Ama en önemlisi montajı ne kadar sürer ve kolay bir iş midir :confused: esp devresine bağlanıp direk açık/kapalı işleviyle sen ben bile bağlarız...Hatta hazırlığı bile vardır Allah bilir :rock eğer oluru kolay ise ben de yaptırırım..

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön ve arka koltuk ısıtmasına ne diyosun ? :)

Bunlar kolay iş hacı :) ısıtma pedi ve koltuk ısıtma butonları aldığında tamamdır..Tesisatı yine hazırdır gibime geliyor...Bende vardı tesisatı...KOltuk ıstıma pedlerine koltuk altlarındaki filleri takınca halloldu...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oijinal deri koltuk kalitesine yakın ve rengi birebir olan bir döşemeci de bulmak lazım, oldu mu tam olsun :)

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
mert bende psikolojik o iş hep bana dizel araçarın hepsi öyle geliyor tedirdin oluyum

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapı kollarının olduğu yere 3 er ledlik ambians aydınlatması yapmayı düşünüyorum...Sizce nasıl olur?İnsignia ya da yeni kasa a3 lerdeki gibi..Renk de gün ışığı düşünüyorum..Hem kapı kollarını aydınlatır...Malum bazı yolcular kapı kollarını bulamıyor..Hem de şık görünür...Yarın resimleri paylaşacağım..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunlar kolay iş hacı :) ısıtma pedi ve koltuk ısıtma butonları aldığında tamamdır..Tesisatı yine hazırdır gibime geliyor...Bende vardı tesisatı...KOltuk ıstıma pedlerine koltuk altlarındaki filleri takınca halloldu...

Orijinal tuşları ne kadara mal ettin sen, düşünüyorum ben çünkü kışın rölantide beklemem gerekiyo biraz ısınmak için :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:29 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:27 ----------

mert bende psikolojik o iş hep bana dizel araçarın hepsi öyle geliyor tedirdin oluyum

Nasıl abi, ucuz parlak siyah deriyle kaplanmış mı oluyo hepsi :D Maden kömürü diye adlandırılan deri rengi bulamazsam kaplatmam ben, oricinal görüksün :D