Vectra C 04 OPC Line 1.6

Modifikasyon çizgisi nasıl?

• Fena çalışmalar yapılmamış..Çizgisi iyi..

Oy: 16 32.0%
  • Ekstradan gereksiz parçalar var..Apaçhi line a kayma var..

Oy: 34 68.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısın Hamza Abi, senin bilirim ne kadar hassas olduğunu (araba değil) vectra c konusunda :) vectra c almak başkadır araba almak başka :rakir:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayenizde sevdik vectra'yı. İmkanlar doğrultusunda Giray'ın kankası satsa bile takip edip OPC'yi alacak kadar benimsedim o derece :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Harika poz !
that-ass.jpg

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah kardeşim, yazın ortalarına kadar yeni bir şey yok bende..Haberler senden gelecek inş ;)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor ve şanzıman bakımından sonra değişik şeyler yapmayı düşünüyorum, çok tarik edici unsurlar var, yaza düz boru ile duman attırmayacak bir yazılım düşünüyorum ama hayırlısı :)

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
ne kadar dumansız deselerrde hikaye duman atacak illaki.
ben dizel arabadan korkuyom yaw, saatli bomba gibi her an biyerinden bşiler pırtlayacak gibi güven vermio bana motorları

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG için de öyle derlerdi be hamza abi, 800 bin kmde 2.0DTI vectra b, 910 bin kmde passat pd130 falan gördüm ben. Adam göğsünü gere gere kmyi söylüyor taş gibi arabam diye, ha döşemelerin üzerinde köpek yatmış gibi ama olsun :D En baba 6-7 bin lira masraf edersin ama dizel adam olur, dile kolay tabi 6-7 bin :D
6-7 bin liraya sıfır ve daha yüksek kapasiteli enjektör ve mazot pompası ve turbo güncellemesi yapılabilir, hortum yerine çelik boru falan .

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 19:24 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 19:20 ----------

Yazılımla ~180 hp 390-400 nm tork gelir :rakir:

BU haliyle sürekli ESP devreye girip patinajı engelliyorken yazılım yaptırsak o hali kim bilir nasıl olur :sulanma:

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG için de öyle derlerdi be hamza abi, 800 bin kmde 2.0DTI vectra b, 910 bin kmde passat pd130 falan gördüm ben. Adam göğsünü gere gere kmyi söylüyor taş gibi arabam diye, ha döşemelerin üzerinde köpek yatmış gibi ama olsun :D En baba 6-7 bin lira masraf edersin ama dizel adam olur, dile kolay tabi 6-7 bin :D
6-7 bin liraya sıfır ve daha yüksek kapasiteli enjektör ve mazot pompası ve turbo güncellemesi yapılabilir, hortum yerine çelik boru falan .

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 19:24 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 19:20 ----------

BU haliyle sürekli ESP devreye girip patinajı engelliyorken yazılım yaptırsak o hali kim bilir nasıl olur :sulanma:

ESP yi devre dışı yaptır sen en iyisi Mert...Onun tuşu var biliyorsun...Yoksa yazın 200+ hp ile nasıl başa çıkacaksın :rakir: onu bırak, aracın 0-100 ünü törpüler de:mad: