vectra b atiker tüp

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atiker ise 1 ve ikincisi olur hepside sahibinden.com üyesiyseniz satıcıya pm atarsan sana bilgi veriyorlar yardımcı oluyorlar 3. sü lovato senin işine yarAMaZ , korkacak bişey yok aracını daha çok seveceksin bu birincisi ikincisi lpg ciye bi çok ince ayarını yapmadığı için ........... okuyacaksın , sonuçta insanını kendi yaptığı ayar lpg cilerinkinden her zaman daha iyi

daha başka ayarlarda içeriyor yani güzel :) arabayı değiştirmekten bile vaz geçebilirim o zaman :)

ilan sahiplerine mesaj attım bekliyorum 2 sinden birini sipariş edicem

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atiker ise 1 ve ikincisi olur hepside sahibinden.com üyesiyseniz satıcıya pm atarsan sana bilgi veriyorlar yardımcı oluyorlar 3. sü lovato senin işine yarAMaZ , korkacak bişey yok aracını daha çok seveceksin bu birincisi ikincisi lpg ciye bi çok ince ayarını yapmadığı için ........... okuyacaksın , sonuçta insanını kendi yaptığı ayar lpg cilerinkinden her zaman daha iyi

hay Allah razı olsun yaa :)

LPG'cilere vur dedin mi öldürüyorlar abi ya!
ellerinin ayarı hiç yok!

adamlara artık yüzde ile konuşuyordum ben kafayı yedirdiler bana:

"bak şuan 100 ise 110 yap tamam mı 140 değil" falan diyordum :rakir:

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bilgisayar için yazılımı nereden nasıl temin edeceğiz?

Bilgisayar yazılımı vede driverini yanında gönderiyorlar , yoksa ben bulurum size yada yasak değilse link veririm ordan hangi markanın günceli varsa indirirsiniz :good:

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hay Allah razı olsun yaa :)

LPG'cilere vur dedin mi öldürüyorlar abi ya!
ellerinin ayarı hiç yok!

adamlara artık yüzde ile konuşuyordum ben kafayı yedirdiler bana:

"bak şuan 100 ise 110 yap tamam mı 140 değil" falan diyordum :rakir:

Ya en basitinden bişey anlatacam güleceksiniz aracımı beyinde doğalgazlı olarak ayarlamışlar motor cc 1600 cc vede enjektör ohm ayarı tamemen yanlışmış :sopa: ben kendim beynine girince laptopla orda gördüm lpgcime epey dua okudum :maden: bundan sonra kendi işimi kendim yapıcam gücüm sıfır dizel almaya yetene kadar böyle

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yo gerek yok ben sordum cd filan hepsi içinde gönderiyorlarmış

üye profilinize ad soyad bölümünü doldurun yoksa uyarı alırsınız.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkes dizel alırsa dizelinde fiyatı artar. lpg ucuz kalır. haydi herkes dizeeleee

bora8030

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar normal zamanda çok güzel kullanıyorum çok memnun sayılmam atikerden ama yinede iyi ama sormak istedigim şu 180 km/h hızı geçtikten sonra araba kendiliginden benzine geçiyor tüp sorunumu yoksa motor yetiştiremiyormu ne yapmalıyım

enjektör memelerinizi 2,4mm ile değiştirtin ben tanesini 22 tl de değiştirdim.4 tane alacaksınız.
Sizin araçtada benim aracımdakinin aynısı olmuş 2.0mm mem takmışlar
2.0mm meme 1600cc lere takılan memedir.lpgciye aracınızı götürüp memeleri 2.4mm ile değiştirtin faydasını göreceksiniz.
2.0mm ile 0-100km:11 saniyede ulaşıyordum
2.4mm ile 0-100km:8 saniye ye düştü.
Aracımı çeşme yolunda tam gazla son süraatini test etmek için çeşme yoluna çıktım.260 km yi ibre geçti sanırım 280 km gibi bir rakam olabilir şaşırtıcı bir şey
2.0mm olanı ise 185 km den sonra benzine otomatik atıyor bilginize