Teleflex dışındakilerin hepsi aynı sistem!!!

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
bugün itibariyle aracimi tunali otoya biraktim.telefleks lpg taktiriyorum. bakalim sonuc ne olacak. biraz kullandiktan sonra görüslerimi sizler paylasicam.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun bekir.memnun kalacağını düşünüyorum...

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
bugün itibariyle aracimi tunali otoya biraktim.telefleks lpg taktiriyorum. bakalim sonuc ne olacak. biraz kullandiktan sonra görüslerimi sizler paylasicam.
araci bugün teslim aldim.kaputu acip baktiginizda lpg takildigini fark etmiyorsunuz bile. ortalikta lpg ile ilgili görünen hic bir sey yok.iscilik cok iyiye benziyor.insallah hic bi sorun cikmadan, agiz tadiyla binerim.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araci bugün teslim aldim.kaputu acip baktiginizda lpg takildigini fark etmiyorsunuz bile. ortalikta lpg ile ilgili görünen hic bir sey yok.iscilik cok iyiye benziyor.insallah hic bi sorun cikmadan, agiz tadiyla binerim.

bekir,hayırlı olsun bakalım.bak verdiğin 400 Tl fazlanın hakkını binerken alacaksın.bende 3. depodayım çok şükür araç hala ok gibi ne yığılma ne sallama ışık cart curt aynı benzin maşallah.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tecrübelerini paylaşmanı bekliyoruz. hayırlı olsun.

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
bu akşam kdz.ereğliye gidip gelcem.otobanda anlarız farkı.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vectra b 1.6 gl aracıma blu kit takıldı 2000 devir civarında gaza yüklendiğimde devir yükselirken bir kez silkeleme yapıyor vites farketmiyor çok nadir ama can sıkıyor.. ilk takıldığında tekleme yaptığı için sistem temizliği yapıldı. bujiler ve kabloları değişti tekleme bitti. performans iyi. 40 lık simit tank var 35 litre aldı 67 tl lik gazla 220 km karma yol yaptım 1. ışığa düştü bitince bakacağım yakıta.. benim yaşadığım sorunu yaşayan varmı. servise gitmeden fikirlerinize açığım...teşekkürler

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankaradan fiyat aldım bende 1900 tl dediler.. 2 günde araba onlarda kalıcakmış git gel benzin paarsı 2 gün orda kalıcaksın o masrafda var.. masraflı yani..

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
aracıma telefleks taktıralı 1000 km den biraz fazla oldu. şimdiye kadar 1 kere dahi arıza lambası yanmadı, araç sabah çalıştırırken hiç tekleme yapmadı, bir kere dahi silkeleme falan olmadı, yüksek devirlerde hiç benzine geçmedi ve performansta gözle görülür en ufak değişiklik yok.anlıyacağınız çok memnunum.iyiki taktırmışım. aracım benzindeyke şehir içi ortalama 45 kuruş yakıyodu.şu anda tam yarı yarıya yakıyo.şu anda lpg kitinin 250 lirasını amorti etmiş durumdayım.inşallah hiç bi problem çıkmadan ağız tadıyla binerim.