Teleflex dışındakilerin hepsi aynı sistem!!!

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar benim aracta 2005 astrah enjoy sp 1.6Twinport bende lpg düsünuyorum ama Twinportlarda sorunlar oldugunu bende duydum ve yasad1m AL Pacaciona arkadasima katiliyorum. Gecenlerde opelin servisleri olan reis ve opise sordugumda landirenzo omegas kitini soylediler fiyatlar1 1400 olan ve 1800 tl olan modellinde hiç sorun yasanmiyor dediler. Bir lpg ustas1da zavoli diyor landirenzo omegas kit taktiran kullanan arkadaslar1 özellikle Twinportlarda kullanan arkadaslarin yardimlarini rica ediyorum herkese keyifli sürüsler

http://www.teleflexgfiturkiye.com/

burda serdar bey var hocam.ankaradasın ve çok şanslısın bence.ara ve taktır.benim araba orda hatta git bak gör ikna olmazsan ben birşey bilmiyorum :)

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende düşünüyorum 1 yıldır yapsam mı yapmasam mı arasında gidip gelmekdeyim taksit olayı varmı bu teleflexde peşin mi yoksa.. bir bilgisi olan varmı ben zaten stepne depo yaptırıcam.

ama kafamda sorular var işde stepne yaptırsam muayenede arabada stepne olmıycak kesin arıza çıkarırlar stepneyi normal bagaja koysak bir sorun olurmu acaba

birde en çok üşendiğim her sene gidip sızdırmazlık kağıdı almak ... bizim yiğende e200 var lpg li adam muayeneye götürücekdi ortaköyde oturuyor sızdırmazlık kağıdı almaya kumburgaza gitti başka yerde yokmuş veren.. bri yer varmış maslakda oda kapanmış galiba..

bunlarda canımı sıkıyor şimdi lpg yi işletmesek ruhsata hadi stepne depoyuda muayeneden önce çıakrtıp yerine stepne taksak gene anlarlar :)

yani aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık misali :)

hiç düşünme arkadaşım arabayı alalı 20 gün oldu ilk aldığım gün taktırmadık mal gibi şimdiye ilk taksidi çıkmıştı.ben dünyanın en pahalı benzinini kullanacak kadar zengin değilim şahsen

lpg yi işletmek için 200 Tl civar bir bütçe ayırmalısınız.25 Tl sızdırmazlık muayenesi tutuyor.kaygılarınıza anlam veremedim açıkçası muayene de arabanın geçmeme gibi bir olayı yok.makina mühendisleri odasından alacağın projen elinde gidiyorsun zaten.tek arıza şurdan çkar simit depo taktıracaksan stepne lastiğin bagajda olacağı için stepne lasik sabit değil yazacaklar sadece buda hafif kusurdur.yani muayene den geçeceksin demek.sızdıremazlığı alamama gibi bir ihtimalin zaten olamaz teleflex taktırmış olursan.

eğer normal fenni muayene vaktiniz geldiyse benm gibi bu arada lpg yide çıkarabilirsiniz.yada muayenenize kısa bir zaman varsa 1-2 ay rica edersiniz taktırdığınız yer bir ay sonra keser faturayı...

lpg yi işletmeden binmen zor.emniyet çevirmelerinde aracınız çekilir ve ceza yersiniz.başınız ağrıyabilir.ayrıca Allah göstermesin bir kaza durumunda aracınız lpg si işli değil3diye sigorta şirketleri de bela olabilir.zaten ödememek için bahane arıyorlar...

teleflex için fiyat aldım 10 taksit 2600tl.bu çok geldi bana

ne zaman aldınız nocam.ben bugün teslim ettim peşin 1920 taksitle olunca da bazı kartlara kısa vadede farksız taksitlendirme yapıyorlar diye biliyorum.ama dediğiniz gerçekten uçuk rakam olmuş.

2600 tl çok fazla belki prinsde taktırabilirim volkan prinsde iyidir aklında olsun teleflex ve prins..

sertan haklısın kardeşim zaten takarsak öyle olucak :)

prince dahil tüm sistemler hortumlu bilginiz olsun benim kadar araştıran kimse yoktur elimde bir balya kartvizit birikti.tüm markalar ama sorun istemiyorum diyorsan teleflex.

edit

@darkmoon

sızdırmazlık kağıdı her sene alınmıyor normal fenni muayene gibi 2 yılda bir muayeneye giderken alıp gidiyorsun o kadar.her sene diye bir durum söz konusu değil...

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankaradaki teleflex taksitle ne kadara yapıyorlar bir fiyat alırmısın arada 700-800 tl gibi bir rakam varsa atlar oraya gelirim orda yaptırırım ankarada arkadaşda var. kalırım onda 2 gün ne olucak..

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankaradaki teleflex taksitle ne kadara yapıyorlar bir fiyat alırmısın arada 700-800 tl gibi bir rakam varsa atlar oraya gelirim orda yaptırırım ankarada arkadaşda var. kalırım onda 2 gün ne olucak..

hocam internet sitelerinde telefonları yazıyor.orda bu işle ilgilenen serdar bey var.arkadaş taktırmış güzel fiyat vermişsiniz falan diyip görüşebilirsiniz.ben bana yaptıkları rakamı size belirttim 1920 peşin. bir kısmını nakit verdim gerisini küçük bir vade farkıyla (150 Tl ) ödiycem..size de yaparlar aynı fiyatı.vade farkıda taksidin süresine ve bankanın aldığı komisyona göre değişiyor.en uygun finans ve vakıf demişti galiba...ama fiyat uygun gerçekten şu an için.brc yi 1500 den aşağı takan yer pek yok.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2100 e 10 taksitle yaptırdım 2600 lira yazık günah yaa çok para

pesin 2000 diyolarlar ama 1900e pazarlıkla düşmüşler işte.

tunalı otomotivden ucuzada bulamassınız türkiyeye getiren firma bu zaten

vectraya 2 sene önce taktırmıstım iskitlerdeki bayisinde 2100 lira pesindi. o zmanlar tunalıyı bilmiyordum:)

adresi bilmeyenler için istanbul yolu acity nin yanından giriyorsunuz eski opanın oldugu yerde beyaz otomotiv var onu gecince solda

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben eski müşterisi olarak 4 silindir bi tanıdığa 1900 lira fiyat aldım. normalde 1100 euro ya takıyorlarmış. ama ben geçen sene 2700e taktırmıştım 6 silindire. hatta daha da ucuzdu ama bi kaç parça değişti benim araçta. o yüzden 200-300 arttı fiyat.

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracına bu sistemi taktırmış arkadaşlar montaj resimlerini forma yükleyebilirlermi?