Sprint Booster (Opel ve Chevrolet için)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sprint Booster'da odakta yapılmaya başlanan yeni bir uygulama.

Bu uygulama sayesinde 2003 model ve üzeri Opel ve Chevrolet araçlar artık gaza daha iyi tepki verebilecek.

Bu uygulamanın bedeli 750 TL.

[img=600x600]http://www.yerlikuyum.com/yukle/dosyalar/12899.jpg[/img]

[img=600x600]http://www.yerlikuyum.com/yukle/dosyalar/43327.jpg[/img]

İşte Detaylar

Sprint Booster Nedir ?

2003 model ve üzeri bir cok aracta gaz teli bulunmamaktadır, gaz telinin yerini basit anlatımla aracın boğaz kelebeğine sinyal gönderen bir potansiyometre almıştır. Sprint booster otomobilin gaz pedalı sensörü ile beyin ve boğaz kelebeği arasındaki sinyal transferini hızlandırarak aracınızın gaza daha tepkili olmasını sağlayan mucizevi bir parçadır.

Aracınızdan beklediğiniz atak hareketlerini veya ilk gaz tepkilerini yarı sürelere indirgemektedir. Bu sayede örneğin Mini Cooper S de 0-100 akselerasyonu 0.7-0.9 saniye gibi hızlandırmaktadır ve düşük hacimli veya otomatik vitesli araçlardaki alt devirlerdeki hantallığı %80 oranında serileştirmektedir.

Aynı zamanda Sakin kullanımlarda %5-10 yakıt ekonomisi de yapmaktadır. Tüm araçlara 5 dakika gibi kısa bir sürede uygulanabilen bu ürün aracınızı bir kat daha sevmenizi sağlayacak.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sprint Booster (Opel ve Chevrolet için)

Paylaşım için teşekkürler, Edremit Tınaz a gelirse düşünebilirim.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler, Edremit Tınaz a gelirse düşünebilirim.

Rica ederim Tolga bey.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Valla ben Odak'ı kutluyorum, en azından adamlar aracı geliştirmek adına birşeyler yapıyorlar. Ben Arkas'a gittiğimde neye yapabilir misiniz desem hayır cevabı aldım. Sanıyorum yaptıkları tek modifiye plaka yapıştırma. :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Valla ben Odak'ı kutluyorum, en azından adamlar aracı geliştirmek adına birşeyler yapıyorlar. Ben Arkas'a gittiğimde neye yapabilir misiniz desem hayır cevabı aldım. Sanıyorum yaptıkları tek modifiye plaka yapıştırma. :)

:D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:

Bende aynen katılıyorum.

Servise bir talepde bulunduğumda en sevmediğim şey şapşal ifadelerle karşılaşmaktır.

kubayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok gereksiz bir alet boşuna para vermeyin

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bu cihazın takıldığı astrada insignia da kullandım... araca güç katmıyor ama mevcut gücü çok daha çabuk almanızı sağlıyor..

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Arkadaşlar merhaba, ben takdırdım ve gayet memnunum. İlk başlarda farkı çok anlamıyorsunuz ama kapalı ve açık modu arka arkaya test ettiğinizde özellikle alt devirlerde hantallığın büyük oranda ortadan kalktığını görüyorsunuz. Tabii ki çok fazla bir performans beklemek yanlış olur ama yine de tatminkar bir serilik sağlıyor. Büyük oranda 1. vitesten 2.ye, 2. den 3. ye alırken bu serilik yansıyor araca. Ayrıca son olarak da şunu belirtmek istiyorum, gaz pedalına hafif dokunduğunuz zaman araç hemen kickdown moduna geçiyor...

irmscher1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daha önce seat leon 1.6 tdi da kullandım..aracın sadece anlık gaz tepkisini hissedilir derecede iyileştiriyor , özellikle kalkışta belli oluyor, yakıt tüketimine etkisini ise ölçmedim.. daha fazlada birşey beklemeyin..bence yinede  iyi bir özellik..işe yaramıyor demek yanlış olur