Gaz tepkisi arttirici sprint booster

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar böyle ilan gördüm sizce mantıklımı acaba?
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...indirimi-34653569/detay?source=promotion_hpva

Sprintbooster Nedir ?
2003 model ve üzeri bir cok aracta gaz teli bulunmamaktadır, gaz telinin yerini basit anlatımla aracın boğaz kelebeğine sinyal gönderen bir potansiyometre almıştır. Sprint booster otomobilin gaz pedalı sensörü ile beyin ve boğaz kelebeği arasındaki sinyal transferini hızlandırarak aracınızın gaza daha tepkili olmasını sağlayan mucizevi bi parçadır.
Aracınızdan beklediğiniz atak hareketlerini veya ilk gaz tepkilerini yarı sürelere indirgemektedir. Bu sayede örneğin Mini Cooper S de 0-100 akselerasyonu 0.7-0.9 saniye gibi hızlandırmaktadır ve düşük hacimli veya otomatik vitesli araçlardaki alt devirlerdeki hantallığı %80 oranında serileştirmektedir.
Aynı zamanda Sakin kullanımlarda %5-10 yakıt ekonomisi de yapmaktadır. Tüm araçlara 5 dakika gibi kısa bir sürede uygulanabilen bu ürün aracınızı bir kat daha sevmenizi sağlayacak.
Yeni nesil araçlarda yaygın olarak kullanılan Drive-by-wire sistemlerinde bir miktar sinyal gecikme süresi olmaktadır. Sprint Booster uygulaması bu sinyal süresini kısaltarak aracın hızlanma cevaplarını iyileştirmektedir. Bu görev her gaza basışta aktif olmaktadır. Yani sistem gecikmeli erişilecek hız tepkilerini öne almaktadır.

Elektronik sistemde gaza bastığınızda tepkime süresi ortalama 0.8saniyedir.Sprint Booster ile bu tepkime sürsini 0.2 saniyeye indirmek artık elinizde. Hem yokuşta kavrama yaparken hem de yuksek viteslede aracınzın performansına inanamayacaksınız.

Aracınızdan bir kaç yollar ile ekstra perfomans alabilmeniz mümkündür. Bunlardan en önde gidenleri elektronik parçalardır. Elektronik parça uygulamaları genellikle 2000 üstü araçlar için uygulanır ve en ufak elektronik hata aracın yürüyen aksamını etkileyebilir. Mesela CHIP TUNING yöntemi aracın beynine lehim kaynagı ile ekstra parçalar takılarak yapılır. Aracın beyni orjinalligini kaybeder, ileride sorunlara yol açabilir. Ürünü kaldırmak mümkün değildir(aracın beynini degistirmediginiz sürece).

Ama SPRINT BOOSTER bu tüm kötü etkenlerden maruz kalır.

-Takılması 2 dakikadır.

-Çıkartılması da 2 dakikadır.

-Aracın orjinalliğini bozmaz.

-Hata ışığı yaktırmaz.
-İnanılmaz sürüş zevki verdirir.
-Aracınıza tekrar aşık olursunuz.
-0-100km oranını düşürür.
-Araç sollarken daha güvenli ve hızlı geçiş sağlar.
-Araçın kalkışı inanılmaz değişir.
-Adı üstünde araca boost(ani hızlanma) verir

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence saçma :) mantıklı olabilir ama bunu fabrikalar niye yapmıyor peki

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyle bısey var ve once seatta kullandık suan a5 te kullanıyoruz baya etkı edıyor ama kucuk hacımlı motorlarda nolur bılemem

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana saçma geldi hızlandırı demiş peki aparata sinyali hızlandırıcı ne var bir duy özel bir transistör bir şeymi var önlü arkalı detaylı bir resmini görmek lazım bana pek inandırıcı gelmedi..

nidadyeke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim 1.2 Corsa aracım var. Araç easytronic vitesli. Gaz tepkisi çok iyi değil daha doğrusu benim önceki kullandığım araçlarla bir miktar farklı. Bu ilanı sayfada gördükten sonra bir miktar inceledim. Kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilirlerse çok sevinirim. Çünkü bu aletin tanıtımında düşük hacimli motorlarda özellikle otomatik viteslerde daha yüksek bir ivmelenme sağladığı belirtiliyor.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tarz eklemeler bır yerden kar ettırırken baska yerden zarar ettırıyor , kanatımca hıc gerek yok...

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
goggle aratırsanız kullananların görüşlerine ulaşabilirsiniz..ben daha önce incelemiştim bu ürünü..başlıca şikayet aktarma organlarına verdiği zarar..evet denildiği gibi araç daha kolay ve kısa sürede hızlanıyor ama güç aktarmanın bu işten zarar gördüğünü belirtmişti kullanıcılar...

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performans artırıcı her ürün aracın motoruna uzun vadede kesinlikle zarar verir.

cemal arslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ürün performans artırıcı değildir...

Sprint Booster does not increase Horsepower.
sprint booster beygir artırmaz

Sprint Booster does not reduce your 0-60mph times.
sprint booster 0-100km hızlanmasını artırmaz

Sprint Booster DOES make your car 'FEEL' faster.
sprint booster aracınız daha hızlı hisseder-tepki verir

Sprint Booster is not for everyone.
sprint booster herkes için değildir