sonunda benzın 5 tl olmuş...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pozisyon ayarlıyor adamlar.... :D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
33.5 milyar bütçe açığı çıkmış.Allah suriyeye zeval vermesin, nasılsa Türk halkı soyulmaya alıştı.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ülkemize kaçan Suriye'lilerin toplam nüfusu 100.000 kişiyi geçti, yardım sözü veren ülkeler çamura yatmaya başlayınca iş gene bizlere düştü demektir. Suriye'lileri besle, beleşci asalaklara makarna/kömür takviyesi yap, hükümetin işi gerçekten çok zor, Allah yardımcıları olsun, bu durumda 13 kuruşluk indiriminin adı bile olmaz :D.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sabit vergi koydukları yetmiyor gibi geçenlerde yaptıkları otuz kuruş zammı daha unutmadım.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ülkemize kaçan Suriye'lilerin toplam nüfusu 100.000 kişiyi geçti, yardım sözü veren ülkeler çamura yatmaya başlayınca iş gene bizlere düştü demektir. Suriye'lileri besle, beleşci asalaklara makarna/kömür takviyesi yap, hükümetin işi gerçekten çok zor, Allah yardımcıları olsun, bu durumda 13 kuruşluk indiriminin adı bile olmaz :D.

Savaş abi adamların işide zor ya 23 bin tlye kadar olan telefon faturaları bizden çıkıyor üzerini ceplerinden veriyorlarmış ee maaşları ortada birde suriyeliler geldi adamlar yemediler içmediler vatandaşımız daha ucuza seyehat etsinler diye 13 kuruş indirim yaptılar yine yaranamadılar:kop::kop::kop:
Not:Akpli değilim elden bişey gelmeyince işi şakaya vuruyorum artık:)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
pozisyonmu? belimiz kırıldı pozisyondan , sigara içip keyif yapıyorlar ,ne pozisyonu:D

bunun aynısını bir zamanlar youtubeta izlemiştim:)

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kendimi 5 tlye hazırlayp gittim benzinliğe, 4.77 den aldım Shellden. Resmen şaka psikoloji bozmaya çalışıyorlar. fiyat sabit olmayınca ne kadar zam geldiğini anlayamıyorsun, 2 aşşa 3 yukarı 1aşşa 4 yukarı ne kadar taktık hesaplayın ?yapıyorlar :D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzinde lt fiyatında indirim oldu evet. ama vergilerimiz hala yüksek. zaten bizim zam dediğimiz şey vergilerin artırılması. dünya'da varil fiyatları ile bizim ülkemizdeki akaryakıt fiyatları orantılı gitmiyor.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendimi 5 tlye hazırlayp gittim benzinliğe, 4.77 den aldım Shellden. Resmen şaka psikoloji bozmaya çalışıyorlar. fiyat sabit olmayınca ne kadar zam geldiğini anlayamıyorsun, 2 aşşa 3 yukarı 1aşşa 4 yukarı ne kadar taktık hesaplayın ?yapıyorlar :D

tamam hasan sen benzin lambasının yanmasını bekleme :) zam yemiyelim son dakka :D