Sizce (17") mi yoksa (18") mi olmalı..

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sizce (17") mi yoksa (18") mi olmalı..

madmax50 link' Alıntı:
Starmaxx lastikler fiyatına göre güzeldir. Petlasın Avrupaya ihraç markası Starmaxx. Önceki araçlarımda 3 takım eskittim. Şimdi aracımın üzerinde goodyear effecient grip var. 10-15 bin km sonra yine starmaxx alacağım.

Yalnız linkteki lastik deseni pek önerilmez. Çok fazla ses yapar yüksek hızlarda. Yakıt tüketimini da daha fazla yükseltecektir. Jantlarda çatlak yoksa fiyat çok iyi. Lalsitkler zaten en kötü 300 lira eder.
Desenleri çok güzel fakat dediğiniz gibi sıkıntılı jantlar ne durumda soracağım elemana ama bijon aralığı uygun değil..

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün bir araştırma yaptım iki üç yer gezdim 18 tak deyen var 18 takıp yay takmazsan bir işe yaramaz deyen var 18 tak yay a ihtiyaç yok lastik ebatıyla kapatırız farkı çok sırıtmaz deyen var ama yinede 17 taraftarıyım hala bir kararsızlık var  005hihih
[img=800x449]http://i.hizliresim.com/wLREj0.jpg[/img]
Bu jant hoşuma gitti 17" jant göbeği değişecek yorumlarınızı almak istedim nasıl gider benim araca 032questn

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben orijinalinden yanayım. Bu araçları 17 inch jantlar gayet yeterli, değiştirmeye gerek yok.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Ben orijinalinden yanayım. Bu araçları 17 inch jantlar gayet yeterli, değiştirmeye gerek yok.
Haklısınız hocam da jant a yorum yapmadınız.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sorması ayıptır neden orijinal jantı değiştirmeye karar verdiniz. Yapısal bir bozukluk mu beydana geldi, darbe veya  defo gibi, yoksa bi renk olsun diye mi yapacaksınız. Benimkiler cosmo jant ve beğeniyorum. O resimdeki jantlar benim jantlardan daha iyi görünmüyor sanki, çok anlamam ama. Sordunuz ben de fikrimi belirttim. Beğenmedim, haz etmedim, hoşlanmadım. general_Not_talking

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Sorması ayıptır neden orijinal jantı değiştirmeye karar verdiniz. Yapısal bir bozukluk mu beydana geldi, darbe veya  defo gibi, yoksa bi renk olsun diye mi yapacaksınız. Benimkiler cosmo jant ve beğeniyorum. O resimdeki jantlar benim jantlardan daha iyi görünmüyor sanki, çok anlamam ama. Sordunuz ben de fikrimi belirttim. Beğenmedim, haz etmedim, hoşlanmadım. general_Not_talking
Sağolun hocam teşekkür ederim  :) dediğiniz gibi hem renk olsun die hemde bu benim için geçerli ve önemli olan sebep, kışlık lastiklerle orjinal jantlar yaz lastikleriyle
bu yeni alacağım jantları kullanmak istiyorum ki orjinal jantlarım çok yıpranmasın.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Son soru arkadaşlar paramı hazırladım özellikle replika opc kullanan arkadaşlarımın yorumlarını da merak ediyorum
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-arceo-5356-hyper-color-17-5x105-astra-j-cruz-157220603/detay

Bu yeni bir jant  modeli ilan tarihi de yeni zaten

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-teker-ticaret-opel-astra-j-yeni-opc-7-5x17-5x105-gun-metal-153355679/detay
bu da benim bildiğiniz üzre başından beri takip ettiğim jant fiyatı düşürmemekte kararlılar yorumlarınızı bekliyorum 880 Tl sizce hangisi güzel durur  032questn 032questn

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aklınızı karıştırmak istemem ama 17 opc jantlar orjinal sport jantlara kıyasla cok kolpa duruyor. Dolma lastik diye tabir edilen tekerlere benzettim ilk sayfadaki opc jantli aracı. Bende düşünüyorum sport jantlarimi degistirmeyi ancak degistirilecekse tum eksilerine ragmen 18 opc + yay oneririm. Enteresan bi sekilde gorsel acıdan 17 lerle arada inanilmaz fark var bence . 17 eski jantlardanda kotu duruyor ama 18 sanki arabaya olabilecek en guzel jant

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Scrapercar link' Alıntı:
Aklınızı karıştırmak istemem ama 17 opc jantlar orjinal sport jantlara kıyasla cok kolpa duruyor. Dolma lastik diye tabir edilen tekerlere benzettim ilk sayfadaki opc jantli aracı. Bende düşünüyorum sport jantlarimi degistirmeyi ancak degistirilecekse tum eksilerine ragmen 18 opc + yay oneririm. Enteresan bi sekilde gorsel acıdan 17 lerle arada inanilmaz fark var bence . 17 eski jantlardanda kotu duruyor ama 18 sanki arabaya olabilecek en guzel jant

bahsedilen jant makyajlı kasa sport jant ise o jant bu aracın en iyi jantı olduğunu düşünüyorum hocam