Sizce (17") mi yoksa (18") mi olmalı..

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

ouzhn06 link' Alıntı:
bu resimlerden sonra bende karar verdim 17lik. :)
Jantlar ayrı bir tatlı durmuş araçta  ;)
xRb9dn.jpg

Kqm85B.jpg

Bunlarında sanıyorum odak da ki 18" diğeri 17"
Ama ben hala gün metal den yana gibiyim

oceans34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sizce (17") mi yoksa (18") mi olmalı..

bence siyahı iğrenç duruyo kimse yanlış anlamasın sadece benim bi fikrim.ben de gün metal renginin beyaz astra da daha asil durduğunu düşünüyorum.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oceans34 link' Alıntı:
bence siyahı iğrenç duruyo kimse yanlış anlamasın sadece benim bi fikrim.ben de gün metal renginin beyaz astra da daha asil durduğunu düşünüyorum.

Bende aksine siyah boyalı OPC jantı aşırı beğeniyorum.  :)
ևok yakın bir arkadaşıma ''bu jantı taktıracağım'' diye fotoğrafını gösterip fikrini aldığımda da, o da ''rezalet, sakın taktırma'' demişti.  :)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Bende aksine siyah boyalı OPC jantı aşırı beğeniyorum.  :)
ևok yakın bir arkadaşıma ''bu jantı taktıracağım'' diye fotoğrafını gösterip fikrini aldığımda da, o da ''rezalet, sakın taktırma'' demişti.  :)
Herkesin fikrine saygı duymak gerek ama siyahı bende pek yakıştıramıyorum senin aracına güzel olabilr kardeşim renginden dolayı ancak beyazın rengş değil kesinlikle bu model siyah renk bir jant bu arada senin difizör ve egzoz fotolarını bekliyoruz... ;)

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

UnStabLe link' Alıntı:
Jantlar ayrı bir tatlı durmuş araçta  ;)
xRb9dn.jpg

Kqm85B.jpg

Bunlarında sanıyorum odak da ki 18" diğeri 17"
Ama ben hala gün metal den yana gibiyim

Bu resimdeki jant orta göbek kapagını nerden buldunuz ben bulamadım

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Kıymetli forum üyeleri sahibinden de şöyle bir ilan gördüm ancak starmaxx ın bu performans lastikleri iyi midir bilmiyorum bide sanıyorum bunun bijon aralığı bizim için sakat olacak yine de bir bakıp yorum yaparsanız sevinirim..

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-astra-j-opc-jant-lastik-153282480/detay

Fiyat bana uygun geldi..

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Starmaxx/Ultra-Sport-ST730.htm

bu site guvenilir bir sitedir lastikler icin buraya bakabilirsin.  lastigin adini yazmamis ama sekline gore sanirim linkteki. genelde bol yorum olur ama buna 1 kisi puan vermis o da kotu.

astra j bijon aralagi 5x105 ti galiba uygun gorunmuyor yani. replica jant zaten markasi ne olursa olsun gidip gormekte fayda var. fiyatta cok ucuz lastiklerle birlikte veriyora bu fiyata supheli.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Starmaxx/Ultra-Sport-ST730.htm

bu site guvenilir bir sitedir lastikler icin buraya bakabilirsin.  lastigin adini yazmamis ama sekline gore sanirim linkteki. genelde bol yorum olur ama buna 1 kisi puan vermis o da kotu.

astra j bijon aralagi 5x105 ti galiba uygun gorunmuyor yani. replica jant zaten markasi ne olursa olsun gidip gormekte fayda var. fiyatta cok ucuz lastiklerle birlikte veriyora bu fiyata supheli.
Haklısınız sanıyorum lastikler pek iyi değil jantlarında bijon aralığı da sıkıntı gibi duruyor..

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

UnStabLe link' Alıntı:
Kıymetli forum üyeleri sahibinden de şöyle bir ilan gördüm ancak starmaxx ın bu performans lastikleri iyi midir bilmiyorum bide sanıyorum bunun bijon aralığı bizim için sakat olacak yine de bir bakıp yorum yaparsanız sevinirim..

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-astra-j-opc-jant-lastik-153282480/detay

Fiyat bana uygun geldi..

Starmaxx lastikler fiyatına göre güzeldir. Petlasın Avrupaya ihraç markası Starmaxx. Önceki araçlarımda 3 takım eskittim. Şimdi aracımın üzerinde goodyear effecient grip var. 10-15 bin km sonra yine starmaxx alacağım.

Yalnız linkteki lastik deseni pek önerilmez. Çok fazla ses yapar yüksek hızlarda. Yakıt tüketimini da daha fazla yükseltecektir. Jantlarda çatlak yoksa fiyat çok iyi. Lalsitkler zaten en kötü 300 lira eder.