Sizce (17") mi yoksa (18") mi olmalı..

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Sizce (17") mi yoksa (18") mi olmalı..

UnStabLe link' Alıntı:
Eyvallah kardeşim teşekkür ederim çok iyi oldu bu fotoğraflar  :)  Senin Profil fotoğrafında hoş durmuyor ama bunlara bakınca bence 17 " siyah da gayet hoş durmuş fotoğraftan fotoğrafa da farkedecektir elbet.. Gün metal daha yakışıklı duracağı kanaatindeyim bilmiyorum sen ne düşünürsün 032questn
Bu arada güle güle kullanasın.. 045thumbsup
tercih begeni senin tabiki. Ben ozellikle siyah aramistim gunmetal cok yerde bulmustum ama siyah yoktu pek ben aldigim zamanlar. Simdi cikardim jantlari yagmurda camurda yipranmasin diye. Ben siyahi daha cok begeniyorum, beyaz aracta daha cok dikkat cekiyor. Direk gozler jantlara cevriliyor, gri olan kayboluyor sanki. Benim gorusum tabi ;)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

faruk4143 link' Alıntı:
tercih begeni senin tabiki. Ben ozellikle siyah aramistim gunmetal cok yerde bulmustum ama siyah yoktu pek ben aldigim zamanlar. Simdi cikardim jantlari yagmurda camurda yipranmasin diye. Ben siyahi daha cok begeniyorum, beyaz aracta daha cok dikkat cekiyor. Direk gozler jantlara cevriliyor, gri olan kayboluyor sanki. Benim gorusum tabi ;)
Tabi mantıklı olabilir beyaz renge siyah da güzel gidiyor ama konu jant olunca bana ne bilim gözüm alışmıyor diyeyim fotoğraflar şifa gibi geldi cidden sevindim onlara göre karar vericem senin araçta da yay yok sanıyorum bijon aralığın 5*105 doğrumudur son sorum kaça geldi kardeş bunlar sana  ;) :)

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Tabi mantıklı olabilir beyaz renge siyah da güzel gidiyor ama konu jant olunca bana ne bilim gözüm alışmıyor diyeyim fotoğraflar şifa gibi geldi cidden sevindim onlara göre karar vericem senin araçta da yay yok sanıyorum bijon aralığın 5*105 doğrumudur son sorum kaça geldi kardeş bunlar sana  ;) :)
yay ya da her hangi bir modifiye yok. 5*105. 860 TL'ye almıştım hazirandı sanırım;)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Sizce (17") mi yoksa (18") mi olmalı..

Bence gayet hoş durmuş. Gördüğüm en temiz beyaz astra j'lerden biri  005hihih

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Teşekkür ederim. Bu fotolardan farklı olarak shark anten ve app plakalar var şu anda;) 1 yıldır bir aksilik yaşamadık çok şükür kaza ya da başka birşey... Allah hiçbirimize yaşatmasın...

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Amin. Jantların siyah boyalarında herhangi bir deforme yaşadınız mı? (Sürtme, taş sekmesi vs. dışında kendiliğinden gelişen)

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Amin. Jantların siyah boyalarında herhangi bir deforme yaşadınız mı? (Sürtme, taş sekmesi vs. dışında kendiliğinden gelişen)
Hayır, ilk günkü gibi ;)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Doğru ama yinede jantlar tatlı durmuş 045thumbsup
faruk4143 link' Alıntı:
yay ya da her hangi bir modifiye yok. 5*105. 860 TL'ye almıştım hazirandı sanırım;)
Tmm kardeşim bende 850 ye buldum bir yerden bakalım kargo vs 900 e alıcak gibiyim

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

faruk4143 link' Alıntı:
Teşekkür ederim. Bu fotolardan farklı olarak shark anten ve app plakalar var şu anda;) 1 yıldır bir aksilik yaşamadık çok şükür kaza ya da başka birşey... Allah hiçbirimize yaşatmasın...
Stop ları karartsan birde krom cam çıtası düşük maliyet hoş görüntü bence daha bir güzel gösterecek arabayı.. ;) ;)

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et