Siyah Araca Cam Filmi Uygulatmalı mıyım?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Siyah Araca Cam Filmi Uygulatmalı mıyım?

dinojasie link' Alıntı:
bu arada ilk fotograftaki kırmızı ok ile gösterilen cam kenarındaki plastik cam fitili kimligi belirlenemeyen kişilerce calınmıştı. ya arkadaşlar onu nasıl söktün be adam diyesim geliyor. kimin işine yarayacak. 50 tl ya servisten yenisini taktım . saglık olsun
yok artık.. cam fitilini başka bir fitille mi karıştırdı acaba çalan kişi? biraz zorlanmıştır kullanırken :D

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

general_Applause  bencede halil abi katılıyorum sana,
astraowner  aynı otoparkta sport astra filmsiz var. evet bu kadar acık renkli degil ama yine de bi başka duruyor siyah cam

tahaezel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben menemende bir arkadaşa yaptırdım prestij oto kaplama diye biryer var devlet su işlerinim karşısında 10 numara film çekiyorlar filmin kalitesi çok iyi ayrıcada uygun fiyatlı, renk seçeneğinde var sadece film çekmiyorlar araçları boya koruma renk değişimi veya modifeye amaçlı kaplıyorlar ilgili arkadaşın adı Tunç telini de vereyim isteyen olursa 361 13 14

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

sn dinojaise, sizin film 3 numara gibi duruyor. benim aracta 1 numara yapıldı. film oldugu anlaşılmıyor bile... uye otomobillerinde black storm (trk_187) başlıklı topikte resimlere bakabilirsiniz? bence 1 numara çok ideal..

alitorun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MEsela size şöyle fikir verebiirlirim ziebart'ın en açık tonu bile ısıyı %45kesiyor. UV'yi %99 blokladığını da söylemişlerdi.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende cam filmini odak opelde sordum solar grid diye marka söylediler yanlış anlamadıysam.kaç numara olduğunu bilmiyordu satış temsilcisi.erdemirlerde aynı marka cam filmi vardı önler 2 numara arkadalarda 3 numara idi ben çok beğendim 2 numara görüşüde engellemiyor ön tarafta.ben markayı bilmiyorum nasıldır diye birde fiyat sormayı unuttum.iyi bir filmi serviste kaça takıyorlar.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yazın sıcağında bizzat denedim camı açtığımda güneş kolumu yakarken
camı kapattığımda bariz güneş enerjisini ve ultraviyole ışınları kesiyor
aynı güneş gözlüğü gibi normal bir marka gözlük alabilirsiniz
ama daha markalı bir gözlük diğer markaya göre daha iyi korur gözünüzü
cam filmi de görselliğe ek olarak güneş ışınlarını kesiyor yazın
keşke bir de yasak olmasa

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cam filmi bence her arabaya şart. gerek görsellik gerekse işlevsellik açısından.

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

bencede cam filmi her araca sart. güvenlik açısından da baya etkili. herhangi bir kırılmada veya hırsızlara karşı. benim aracım siyah ve 5 cama film uygulaması var. numarasını bende bilmiyorum. yazın güneşi kesmeside ayrıca rahatlık veriyor. geçenlerde de çevirmede polis baktı baktı anlayamadı film olduğunu. uclarını yaktırmıştım çünkü. sordu film mi var diye bende renkli cam dedim geçtim :D

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadircakir link' Alıntı:
bencede cam filmi her araca sart. güvenlik açısından da baya etkili. herhangi bir kırılmada veya hırsızlara karşı. benim aracım siyah ve 5 cama film uygulaması var. numarasını bende bilmiyorum. yazın güneşi kesmeside ayrıca rahatlık veriyor. geçenlerde de çevirmede polis baktı baktı anlayamadı film olduğunu. uclarını yaktırmıştım çünkü. sordu film mi var diye bende renkli cam dedim geçtim :D

uçları nasıl yakılıyor??