Modifiye için yardima ihtiyacim var..

bykamer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar..2009 model opel astra 1.3 hb aracım var..araca biraz modifiye yapmak istiyorum..bu konuda bilgilerini, önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim...bu arada aracımın rengi teknik gri..aracımda şuan 1 numara cam filmi, ledli stop, siyah zeminli olan mercekli angel far ve ses sistemi mevcut...

ilk olarak aracıma jant-lastik istiyorum..jant henüz seçmedim fakat 225-50-17 ebatını düşünüyorum...45te taktırabilirim fakat; konforu azalttığını duydum..ayrıca 225 olmasıda ıslak zeminde kaymalara yol açıyormuş..o yüzden karar veremiyorum..sizlerin bilgisine tercübesine çok ihtiyacım var.

komple body kit taktırmak istiyorum..

body kitten sonra 2 adet egzos taktırmak istiyorum..

en son da chip tuning düşünüyorum

bunlardan hangilerini yaptırıp yaptırmayacağıma karar veremiyorum..hepsini yaptırıp aracı bir anda değiştirmek istiyorum..

bu arada yay takmayı düşünmüyorum..çünkü altı vurmam çok muhtemel..o yüzden korkuyorum açıkcası...

bu konular hakkında olumlu veya olumsuz fikirlerinizi,tecrübelerinizi hatta önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim..dediğim gibi hala karar veremedim...saygılar...sevgiler...

Son düzenleme:

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende farlardan taktırmak istyorm da piyasadaki depo vs markalı ürünler kaliteli değilmiş diyorlar. opelin farlarını hella üretiyor ama hellanınkide çok para. arka stoplarınız hella mı ? genelde hella arka stoplar ucuz olduğu içn heryerde var

bykamer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende farlardan taktırmak istyorm da piyasadaki depo vs markalı ürünler kaliteli değilmiş diyorlar. opelin farlarını hella üretiyor ama hellanınkide çok para. arka stoplarınız hella mı ? genelde hella arka stoplar ucuz olduğu içn heryerde var

ama neye göre kaliteli değil..benim stoplar hella değil..has aksaray malı =)4-5 aydır kullanıyorum..tek bir sorun çıkarmadı bana..

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama neye göre kaliteli değil..benim stoplar hella değil..has aksaray malı =)4-5 aydır kullanıyorum..tek bir sorun çıkarmadı bana..
arıza vermesi olsun merceğin kalitesi olsun su geçigenlik olsun... 2 aydır araştıryrm :D

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle söyleyim..ön sağ farda yıkama sonrası buhar oluşuyor..o da hava aldığından dolayı..onun dışında ne farlarda ne de stoplarda hiçbir problem yok... ;)
sanırım onuda şu pencereler için siyah su geçirmz silikon var onlarla su alan yerlerini slikonlayınca sorun kalmaz herhalde