Siyah Araca Cam Filmi Uygulatmalı mıyım?

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Siyah Araca Cam Filmi Uygulatmalı mıyım?

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
yaptıracağın zaman haberdar edersen yardımcı olurum, sen bikaç yerden fiyat alırsın onların altında fiyat almaya çalışırız  dft012
thnxx

xx33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
[quote author=xx33 link=topic=525.msg71230#msg71230 date=1323962313]
[quote author=tomacco link=topic=525.msg52067#msg52067 date=1319050809]
ben benim yanımda yapılırsa o zaman rahat ederim.birde bu film takılırken kapının sökülme işlemi kafamı kurcalayan kısım sonradan ses yapacak aklımda kalacak.sök tak fabrika çıkışı gibi olur mu hiç? siz ne diyorsunuz?

kesinlikle bu konu benim de kafamı kurcalıyor.kapı sökülmeden bu işlem yapılamıyor mu?
[/quote]
sonax yapıyor.
[/quote]

aynı görüntü elde edilebiliyor yani? kapılar sökülmediği için kenarlar boş kaldı vs. diye bir durum yok?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yapan yer varmış ama onlarda cam fıtıllerını cıkarıp iç kosemeyı kastırıyorlar.3/5 gunde camı acamıyorsunuz-sokulunce dırek camı kullanıyorsunuz tabıkı sokmeseler daha ıyı ama.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sende para bol zıebart fıyatı 2 katı ..yapılırken gordunmu

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

babamın arabasınıda zıebartta yaptırmıstık 6 sene oldu daha ılk gunku gıbı pırıl pırıl.zıebart solarmaster cam fılmı kullanıyor ama işcılık super ama pahalı ışte

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
[quote author=bulent_tnt link=topic=525.msg71563#msg71563 date=1324021794]
babamın arabasınıda zıebartta yaptırmıstık 6 sene oldu daha ılk gunku gıbı pırıl pırıl.zıebart solarmaster cam fılmı kullanıyor ama işcılık super ama pahalı ışte

benim tercih sebeplerimden biriside bişey olduğunda gidip başına ekşiyebilecek olmam :D

[/quote]

Abi ucuzdur vardır illeti, pahalıdır vardır hikmeti  :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çellocu link' Alıntı:
[quote author=BiG_BOSS ® link=topic=525.msg71572#msg71572 date=1324024462]
[quote author=bulent_tnt link=topic=525.msg71563#msg71563 date=1324021794]

benim tercih sebeplerimden biriside bişey olduğunda gidip başına ekşiyebilecek olmam :D

[/quote]

Abi ucuzdur vardır illeti, pahalıdır vardır hikmeti  :)
[/quote]oyle ama yaptırdıgımızda sanayi işi degil lumar marka servisin taktıgı yani..sanayıde 50 tl lık fılmlerden takılmaz tabıkıde

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

xx33 link' Alıntı:
[quote author=tomacco link=topic=525.msg71246#msg71246 date=1323964513]
[quote author=xx33 link=topic=525.msg71230#msg71230 date=1323962313]
[quote author=tomacco link=topic=525.msg52067#msg52067 date=1319050809]
ben benim yanımda yapılırsa o zaman rahat ederim.birde bu film takılırken kapının sökülme işlemi kafamı kurcalayan kısım sonradan ses yapacak aklımda kalacak.sök tak fabrika çıkışı gibi olur mu hiç? siz ne diyorsunuz?

kesinlikle bu konu benim de kafamı kurcalıyor.kapı sökülmeden bu işlem yapılamıyor mu?
[/quote]
sonax yapıyor.
[/quote]
aynı görüntü elde edilebiliyor yani? kapılar sökülmediği için kenarlar boş kaldı vs. diye bir durum yok?
[/quote]
Sonax yapıyoruz kapıyı sökmeden dedi.ben aynı yerde boya koruma yaptırmıştım memnun kalmıştım.gittiğim zaman detaylarını da öğrenirim.kapının sökülmesi içime sinmiyor sonradan ses yapma durumu var.her sökülen kapıda illaki ses yapmıyordur ama gereksiz yere kapıyı söktürmek istemiyorum bakalım.

parabol83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar dün siyah aracıma izmir çınarlı ziebartta 1 numara cam filmi yaptırdım. kapılar sökülmeden yaptılar. yan camlar için metalden bi aparat var filmi içeri dogru sokuyor. pazarlıklar sonucu 400 tl'ye öncam hariç yaptılar. Kampanya var dediler kampanyanın son günüymüş. 2 saatte 3 kişi çalışarak bitirdiler. İşçilik çok güzel. Şu an için tek sorunum acaba 2 numara mı yaptırsam. Ziebart 1 numara cidden açıkmış, yakın zamanda fotoğraf çekip koyarım. Benim tavsiyem ziebartta 2 numara yaptırmak en uygunu.

bu arada sonaxı da araştırdım. 3m'in hologramlı cs serisini kullanıyorlar. Uygulanmış bir araç üzerinde gördüm. 3min bu filmi mor gibi duruyor. Ben pek sevmedim tabi zevk meselesi. Birde hercamda 3M hologramı olmasını sevmedim. Ziebartın rengi cidden çok güzel. Gri siyah arası bi tonu var. Şuan benim araçta film yokmuş gibi belli belirsiz. Neyse enazından yazın güneşi kesecek:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Bende düşünüyorum açık bir cam filmi yaptırmayı, gerçekten çok iyi olur resim koyarsanız. :)