Şaka 2.Baskı balata bitmesi 80 km arayla

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Şaka 2.Baskı balata bitmesi 80 km arayla

֖zer link' Alıntı:
Anil servisin birsey anladigi yok. Araci  aldim menude araci en yakin zamanda servise goturun yazio bu ne dedim. Plaka isiklari beyaz ya ondan diolar ne alaka kardesim dedim pc ye bagladik guncelledik ondan yapar diolar sari yapin grcicek dio ba bak lafa bak. Sonra dun cekici Aldi araci aradim yapan ustayi diorki zorlamisindir bastim once badtim kufuru snra evet tir cekiorum bu aracla dedim kapadim. Yrn ola hayrola

Böyle cevaplar verilmesi Opel'in kalitesini çok düşürüyor.Zorlamışsın demek ne demek ya?Benimle birlikte 24 saat araçtaydın mı da, zorlamışsın diyorsun?Ya da araçta benim hangi pedala kaç defa ne kadar bastığımı gösteren bir cihaz var mı da, zorladın diyorsun.

֜stelik bu aracın kasası nasıl çarpışma testlerindeki yükleri karşılayabilir yapılıyorsa, piston sekmanından tutun egsozuna kadar bu motor, şanzıman, kasanın oluşturduğu tüm olası yüklere dayanabiliyor olması lazım.Dayanmıyorsa tasarım yanlıştır.Maalesef bu olasılığı hiç dile bile getirmiyorlar.

Gelişmeleri yakından takip ediyor olucam.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun daha önce bayi sahibi tanıdığım dememiş miydiniz ben mi yanlış hatırlıyorum eğer böyle ise şimdiye kadar tanıdığınız devreye sokmamanız büyük bir hata türkiye de işler böyle yürüyor ne yazikki

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖zer link' Alıntı:
Anil servisin birsey anladigi yok. Araci  aldim menude araci en yakin zamanda servise goturun yazio bu ne dedim. Plaka isiklari beyaz ya ondan diolar ne alaka kardesim dedim pc ye bagladik guncelledik ondan yapar diolar sari yapin grcicek dio ba bak lafa bak. Sonra dun cekici Aldi araci aradim yapan ustayi diorki zorlamisindir bastim once badtim kufuru snra evet tir cekiorum bu aracla dedim kapadim. Yrn ola hayrola

Ciddi ciddi şaka devam ediyor.  walll

Plaka ışıkları beyaz ondan servise götürün yazar ne demektir  madd

Araçlar plaka ışığı değiştirildiğinde bu tarz bir uyarı veriyorsa en başta Tolga abi sonrada benim aracımda bununla karşılaşmamız lazımdı.

ևok uzun süredir plaka aydınlatmalarında led kullanıyoruz böyle bir uyarıyla karşılaşmadık, bunuda belirtin servise  evil_Chamaillerie

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şaka gibi ama gerçek. Opelin Türkiyedeki servisleri beş para etmez. Sesimizi bir şekilde duyurmamız lazım.. Çok geçmiş olsun.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

janjan link' Alıntı:
Şaka gibi ama gerçek. Opelin Türkiyedeki servisleri beş para etmez. Sesimizi bir şekilde duyurmamız lazım.. Çok geçmiş olsun.
avrupa daki servislerde kötü inanabilirsiniz sadece tüketiciyi daha iyi koruyan ve başvurulduğunda sonuç alınabilen mahkemelere sahipler. yoksa birçok tanıdığım var avrupa daki servisten şikayetçi. ben servisteyken almanyadan gelmiş 2.0 cdti bir sw insignia sahibi vardı türk araçta güç problemi vardı almanya da 3 kez servise gitmiş sonuca varamamış türkiyede sorunu bulmuşlar turbo hortumunda yırtık varmış değiştirmişler

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yuh diyorum artık. kesinlikle baskı balatayı degiştirmemişler. başka açıklaması yok bunun. özer gerçekten büyük geçmiş olsun. elinden ne geliyorsa yap

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Acaba en iyi servis hizmetini sunan hangi marka...

Benim kullandığım araçlarımdan gördüğüm kadarıyla Toyota bu konuda gayet iyiydi, ama diğer illerdeki servisler de benzer şekilde mi bilemem ama eğer Corolla dan Astra dan olduğu kadar memnun olsaydım herhalde birkaç Toyota modeli daha alırdım.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Acaba en iyi servis hizmetini sunan hangi marka...

Benim kullandığım araçlarımdan gördüğüm kadarıyla Toyota bu konuda gayet iyiydi, ama diğer illerdeki servisler de benzer şekilde mi bilemem ama eğer Corolla dan Astra dan olduğu kadar memnun olsaydım herhalde birkaç Toyota modeli daha alırdım.
tolga bende eskı toyotacıyım araba sorunsuz valla servıs yuzu gormeden senelerce kullandık.bizdeki avensis 2005 model  avensıs oldugu halde adamlar arabaya gorsellık koymuyolar cam dugmelerının ısıgını bıle gormek ıcın buyutec lazım.
adamlar sıf motor calışıyorlar yani

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tekrardan büyük geçmiş olsun, benimde aklıma maalesef ilk gelen acaba yeni parça takılmadı mı oldu.  Ancak böyle bir risk almak deli cesareti olsa gerek...

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kepazelik resmen... Sonucu merakla bekliyorum...