5300 km Baskı balata gg

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 5300 km Baskı balata gg

tomacco link' Alıntı:
Tekrar geçmiş olsun ֖zer. :(
İnan çok üzüldüm. :(
Kan beynime sıçradı sinirlendim de ayrıca. :mad:
şimdi toplanıyoruz ya sürekli, bir kezde toplanıp o servisin önüne çekelim araçları ve servisi protesto edelim.
Bir arkadaşımızda Gm'e göndermek üzere güzel bir yazı hazırlar ise onuda yollayalım, sıkıntı çıkaralım, bizi üzenlerin mağdur edip dalga geçenlerin, bir günlükte olsa canını sıkalım.
Hakan hocamın bu işe el atıp bizi yönlendireceği düşüncesindeyim.Keza birlikten kuvvet doğar, yazdıklarımızla kalmasın bu iş. :mad:

045thumbsup    045thumbsup    045thumbsup

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun. Diğer arkadaşların da belirttiği gibi ne gerekiyorsa elimizden geleni yaparız. Yeter ki birisi kıvılcımı çaksın, öyle bir alev alır ki herkes şaşar kalır... Bu arada hala yapmadıysanız bir sonraki gidişinizde mutlaka aracınızın o haldeki fotoğraflarını çok detaylı bir şekilde çekin ki ileride, umarım olmaz ama, olur da lazım olursa elinizde belgeniz olsun. GM Türkiye'ye veya Almanya'ya da şikayette bulunurken bu fotoğrafları kullanabiliriz.

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

warlordares link' Alıntı:
ևok geçmiş olsun... herkesin başına herşey geliyor... ama sorunu çözmek için namzet olanlar sorun çözmek yerine sorun üretiyorlar... Bu forum herşeyin üstesinden geldi... Kalıp bir mail hazırlanırsa... gönderelim tepkimizi dile getirelim... tekrar geçmiş olsun...
tomacco link' Alıntı:
Tekrar geçmiş olsun ֖zer. :(
İnan çok üzüldüm. :(
Kan beynime sıçradı sinirlendim de ayrıca. :mad:
şimdi toplanıyoruz ya sürekli, bir kezde toplanıp o servisin önüne çekelim araçları ve servisi protesto edelim.
Bir arkadaşımızda Gm'e göndermek üzere güzel bir yazı hazırlar ise onuda yollayalım, sıkıntı çıkaralım, bizi üzenlerin mağdur edip dalga geçenlerin, bir günlükte olsa canını sıkalım.
Hakan hocamın bu işe el atıp bizi yönlendireceği düşüncesindeyim.Keza birlikten kuvvet doğar, yazdıklarımızla kalmasın bu iş. :mad:
xylent link' Alıntı:
Geçmiş olsun. Diğer arkadaşların da belirttiği gibi ne gerekiyorsa elimizden geleni yaparız. Yeter ki birisi kıvılcımı çaksın, öyle bir alev alır ki herkes şaşar kalır... Bu arada hala yapmadıysanız bir sonraki gidişinizde mutlaka aracınızın o haldeki fotoğraflarını çok detaylı bir şekilde çekin ki ileride, umarım olmaz ama, olur da lazım olursa elinizde belgeniz olsun. GM Türkiye'ye veya Almanya'ya da şikayette bulunurken bu fotoğrafları kullanabiliriz.

Hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır.. Allah hepiniziden razı olsun destekleriniz icin.. Daha önceden böle bir işe öncülük eden arkadasımız varsa aramızda banada yardımcı olursa cok memnun olurum.. Derdimi anlatamıyorum ben insanlara herhalde yada anlamak istemiyorlar belkide ömürlerinde hayatlarında böle bi araca binemicekler o yüzden alın teri nedir bilmiyorlar.. Bugun hic yapmadıgım seyleri yaptım sikayetivar gibi yerlere yazı yazdım bakalım ne cıkıcak opel türkiyeyi aradım vız yazıktır gunahtır bugun benım basıma gelıyorsa yarın baska bir arkadasımın basınada gelicektir..  Tekrardan hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum umarım bir caresi cıkar herkez cezasını ceker

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gercekten cok üzüldüm. bende elimden ne gelirse katkıda bulunmaya hazırım.