5300 km Baskı balata gg

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar uzun zamandan beri forumda zaman gecirip görüşemiorduk işlerimin yoğunlugundan dolayı.. Bu sabah istanbul nişantaşın'da bayır yukarı ısıklarda beklerken yeşil yandıktan sonra arac rampa yukarı 3 defa kalkmadı ve stop etti 4.sünde zorlandı ve baskı balata bitti yanık kokusuyla beraber muthiş bir duman sonrası rampa aşagıya arac kaydı ve arka camurlukta hafif sürtünde..Araçı hemen karın altında bi kenara cektik zor bela sogumasını bekledim cunku vitesler gecis yapmıyordu. 2 saat aradan sonra vites gecıslerı nıtekım normale dogru yol aldı tam düzelmesede ve arabayı calıstırdım servise dogru yola cıktım.. İlk olarak anadolu yakası erpaş servisine gittim 1 saatlik incelemenin ardında baskı balatanın garantiden deişceği sölendi.. Arac burda kalcak dendi imkansız dedim izmitte yaşıyorum aracı burda bırakıp dönenmem izmite kadar götürmezmi dedim gidersiniz dediler. İzmit ekcana geldim durumları vaziyeti anlattım ekcan yok bu sizden kaynaklı diip bana 2.300 küsür tl karsılıgında arabamın yapılıcagı sölendi şaka yapıosunuz herhalde dedim erpaş servis müdürünü aradım cünkü ordakı servis müdürü bayan direk bölge müdürlügünü arayıp benim arabamın parcasını garantiden deişcegi icin onay aldıgını söledi bana tekrar durumu ekcan servis müdürüne anlattım yok efendim onlar orda arabayı söktülermi kemküm etti dakikalarca.. Ben size 1 kurus vermem bu arabayıda burdan yapılı halde alırım diyerek cıkıp evime geldim.. sabah 8 den beri sokaklardayım dondum buz kestim halen bana kemküm ediyor.. Cok sinirlendim cıktım gittim bana ters bir durumda dönerlerse servise maddi manevi her türlü dava acıcam..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: 5300 km Baskı balata gg

Özer geçmiş olsun, merak etme servis illa ki yola gelecektir. Allah beterinden saklasın.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun bu servislerin birbirinden farklı kaliteleri problem bazısı müşteri için herşeyi doğru düzgün yapıyor bazıları yok sizden vs opel gerçek serviste ne sorun çıkardıysam hepsine çözüm ürettiler şuana kadar sağolsunlar odakta servis konusunda çok kaliteli ama bazı işini iyi yapmayan servisler yüzünde insanlar mağdur oluyor şimdi bu parçaya garantiden değişim verse bayi nin hiçbir kaybı yok cebinden çıkacak para yok ama hala işi yokuşa sürüyorlar ayrıca baskı balata 1200 civarı birşey 2300 lük ne çıkardılar anlamadım? ama kesin sokarlar garantiye 2 servis birbiriyle konuşsa olay çözülecek tekrardan geçmiş olsun

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, gerçekten servisler arası kalite, müşteri ilişkileri seviyesi bariz ortada. Opel Türkiye'nin servis konusunda daha titiz çalışması gerekiyor sanırım.
Umarım problem biran önce hallolur keyifle binersiniz tekrar aracınıza.

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Özer geçmiş olsun, merak etme servis illa ki yola gelecektir. Allah beterinden saklasın.

Teşekkür ederim.. İsterlerse gelmesinler Ek-Can bayi cok samimin bir arkadaşımın ben arkadasımı arıyıpta arac burda sunla ilgilen deditirmedim. Ama servis müdür bayanın o surat mimikleri knsma tarzı benı cıldırttı resmen.. Ben gene azımı acıp 2 kelim etmedim arkadasım arada var die onun yeri oldugu ıcın.. Şartları fazla zorlamasalar bare diorum bi kadın icim aram acılıcak samimi arkadaşımla. Arkadasımada sölemek istememiyorum kesinlikle ikaz et sunu böle davranılmaz bunedir anlamadım gitti sanki sultan süleymanın hürremi

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn ֖zer ֖ncelikle geçmiş olsun, servisle zıtlaşır ve oraya yaptırmakta inat ederseniz, bence araç yapılırken başında durun ya da duracak bir tanıdığınızı ayarlayın derim.  Zamanında bu konular ile ilgili o kadar çok şeye şahit oldumki aracımın başından mümkün değil ayrılmıyorum o yüzden.

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun özer garanti onayı  en az bir servisten verilmiş izmitte de yapılır düşüncesindeyim.ևok kem küm ederlerse de hiç sıkılmadan istanbulda yaptırın derim.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

benim anlamadığım  108 binde aldıgım aracım su an 160 binde ve 52000 km boyunca baskı balata sorunu yaşamadım yada yaşamak üzeremiyim ki :) yada hata mı var acaba özer beyin aracında sanırım hakan hocanın aracında da erkenden bi baskı balata değişimi olmuştu.

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

arkadasımın astra h aracıda 3000 4000 de baskı balatayı bitirmişti. serviste araca beyin takılmadığı ortaya çıktı. beyin olmadığından hemen balatayı bitirmiş. komik gelebilir ama durum böyleydi. daha sonra garanti kapsamında herşeyi halletmişlerdi.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İzmit Ekcan servisinde bence işmiş yaptırılmaz orasıyla bir kere işim oldu allah bir daha düşürmesin usta başından tut servil şefimidr nedir orada orta yaşlı kısa boylu bir bayan var allahtan bayandı yoksa kafayı gömmemek elde değil birde ekcan da aracınız işlem görürken sizi bekleme odasına gönderiyorlar arabının yanında kalmanızı istemiyorlar artık ne karıştırıyorlarsa  herşeyiyle FAUL olan bir sevis  31agryyy 31agryyy