5300 km Baskı balata gg

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 5300 km Baskı balata gg

Tolga CESUR link' Alıntı:
benim anlamadığım  108 binde aldıgım aracım su an 160 binde ve 52000 km boyunca baskı balata sorunu yaşamadım yada yaşamak üzeremiyim ki :) yada hata mı var acaba özer beyin aracında sanırım hakan hocanın aracında da erkenden bi baskı balata değişimi olmuştu.
5000 de bitmesi problem ama 160bin e de gitmez sizinki değişmiştir büyük ihtimal daha önceden

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
İzmit Ekcan servisinde bence işmiş yaptırılmaz orasıyla bir kere işim oldu allah bir daha düşürmesin usta başından tut servil şefimidr nedir orada orta yaşlı kısa boylu bir bayan var allahtan bayandı yoksa kafayı gömmemek elde değil birde ekcan da aracınız işlem görürken sizi bekleme odasına gönderiyorlar arabının yanında kalmanızı istemiyorlar artık ne karıştırıyorlarsa  herşeyiyle FAUL olan bir sevis  31agryyy 31agryyy
aracın yanına gitmenize izin veren servis zaten bildiğim kadarıyla yok özel olarak izin vermezlerse hiçbiri çıkartmıyor

ekoli06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ankara Opak servisi arabanın yanında durmanıza izin veriyor.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

astraowner link' Alıntı:
5000 de bitmesi problem ama 160bin e de gitmez sizinki değişmiştir büyük ihtimal daha önceden

52000 kmyi geçtim ama çok şükür sorun yok.108 binde ben almadan değiştiğini farz edelim 52000 km de bitmemesi de olumlu olsa gerek

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tabiki olumlu ortalama baskı balata ömrü kalitesine ve kullanıma bağlı olarak 60-80 bin civarı olması gerekir genelde araçlarımı 60000 km civarı satarım hiç birinde değişime ihtiyaç duymadım satmadan önce

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Özercim, geçmiş olsun.Biliyorsun aynı olay benim başıma bayram günü dağın başında 4300 km de iken gelmişti.

Opel in bundan ciddi ders alması lazım, 50 bin lira üstü para verip te kaçıncı yolda kalan araç bu.

İzmit servisi ile tanışıklığım var, her konuda yardımcı olmaya çalıştılar sağolsunlar, fakat bu olayda ücret talep etmeleri bölge müdürlüğüne sormadan iş yapmaya çalıştıklarını gösteriyor.

Umarım en kısa sürede sonuçlanır.

Geçmiş olsun.

Peki öncesinde hiç sinyal verdi mi? CC nin yokuşlarda devreden çıkması ya da başka bir şekilde?

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla baskı balatayı değiştiren bir servisi hazır bulmuşken çıkmanız hata olmuş herne olursa olsun...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun benim başıma gelen olayın aynısı sizin başınıza gelmiş
Ben de istanbul'da aynı şekilde baskı balataları bitirmiştim 8000 km de
Aracı alırken debriyaj baskı balata garanti dışındadır diyorlar ama garanti kapsamından müşteri memnuniyeti adı
altında değiştiriyorlar
Bence biz değiştirmeyiz diyen servis ile münakaşa etmeye değmez, garanti kapsamına sokan serviste keşke değiştirtseydiniz
Benim aracım 8 binde debriyaj baskı balatası bitti şu an aracım 32 bin de ondan sonra herhangi bir problem yaşamadım
Bazı araçlardaki baskı balata fabrika çıkışı kesin hatalı o yüzden baskı balata bitiyor

Tekrar geçmiş olsun, üzülmemeye çalışın. Baskı balata değiştikten sonra araç rahatlamış gibi oluyor

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
valla baskı balatayı değiştiren bir servisi hazır bulmuşken çıkmanız hata olmuş herne olursa olsun...
045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkeze teşşekkür ederim gecmiş olsun dilekleriniz icin.. Benim zoruma giden aracım ekcan servisinde 1.5 saat bekledi zaten cuma namazı falan gittiler geldiler 1 tane usta başı cıktı ben kontrol ettim aracı benim kanaatim bunda zorlama var garantiye girmez dedi suratıma direk.. Dalgamı geciosun kardesım dedım arabayı suren benım sen nasıl anlıosun zorlama olup olmadıgını ısıkta dıkılırken arac kalkmadı bu yanı neyı zorlama bunun dıorum eee ben sıze kendı kanaatımı soluorum dıo lafa bak.. Benim tek aklımdakı dusuncem bunu bırdaha yaparsa die cnm sıkılıo umarım yapmaz