Şaka 2.Baskı balata bitmesi 80 km arayla

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Şaka 2.Baskı balata bitmesi 80 km arayla

Ya adam güvenip servisten sonra uzun yola  çıksa düşününki akşam yola koyuldunuz pat diye ıssız bir yerde 80-90 km sonra debriyaj bitti. Ne olacak Bence kesinlikle mahkemede hakkınızı arayın Eminim ki sağ duyulu birileri çıkacaktır. Eğer servisin hatası yok ise zaten kimsenin lafı olmaz üretim hatası var ise ayıplı mal katogarisine sokup Opel ya aracınızın yenisi verecek yada paranızı iade etmesi gerekir düşüncesindeyim. Hakkınızı sonuna kadar arayın ve vaz geçmeyin

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vigilante8 link' Alıntı:
Ya adam güvenip servisten sonra uzun yola  çıksa düşününki akşam yola koyuldunuz pat diye ıssız bir yerde 80-90 km sonra debriyaj bitti. Ne olacak Bence kesinlikle mahkemede hakkınızı arayın Eminim ki sağ duyulu birileri çıkacaktır. Eğer servisin hatası yok ise zaten kimsenin lafı olmaz üretim hatası var ise ayıplı mal katogarisine sokup Opel ya aracınızın yenisi verecek yada paranızı iade etmesi gerekir düşüncesindeyim. Hakkınızı sonuna kadar arayın ve vaz geçmeyin

Katılıyorum, kibarca teklifini yap gak guk ederlerse ikiletmeden avukata git..

Source

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun gerçekten yeni bir araç için çok üzücü bir durum yalnız araçta teknik bir problem olabilir mi?

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
bence servisin iş güzarlığı bu
ben 8 binde baskı balata değiştirdim araç 32 binde şu an 8 binden sonra
herhangi bir baskı balata problemi yaşamadım
burada tepki gösterilmesi gereken opelden ziyade Servis kesinlikle, işini doğru düzgün yapmamış
servis EK-CAN  sanırım o zman orada çalışanlar fazla üstelememişlerdir kolay gelsin malesef opel bu konuda müşterilerinin memnuniyetini ve memnuniyetsizliğini pek önemsemiyor  046thumbsdown

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

MeRt link' Alıntı:
Başlık tam olmuş, gerçekten şaka gibi.  walll

80 Km de baskı balata bitmesini ilk defa duyuyorum.  ???

Acaba parça gelmemiş olup eski balatanızı yeniymiş gibi onarıp yeniden monte etmiş olabilirler mi?

Sanayilerde baskı balata tamiri bildiğim kadarıyla yapılıyor, Opel yetkili serviside böyle işlerle uğraşıyorsa yazıklar olsun.
045thumbsup baska bır alternatıf kalmıyor gerıye

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracta teknik problem olur olmaz bunu ben bilemem. Bu arac yapboz deilli sokulsun takilsin.. Yrn ilk yapicagim is yerel gazeteye gidicem ilk olarak opeli ekcan servisini gazetelere dagticam. Sonra avukatilimla birlikte deisim icin ne prosödur izlemem gerekiyorsa onlari uygulucam. Herkeze desteklerinden dolayi teaekkurler

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun Özercim,

Sahiden tam anlamıyla bir skandal.Bunu tüm Türkiye'nin bilmesi lazım ki Opel ancak o zaman hassasiyetini artırsın.

Peki sorun için tekrar serviste ne dediler?

Anlaşılan yeni gelen parça da sorunluymuş.Servis sonunda gelen parçayı takmışsa onların da yapacağı fazla bir şey yok.Bu konuda objektif olmak lazım.

Peki arabayı ilk teslim aldığında başka bir kusur gördün mü?

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Geçmiş olsun ֖zercim,

Sahiden tam anlamıyla bir skandal.Bunu tüm Türkiye'nin bilmesi lazım ki Opel ancak o zaman hassasiyetini artırsın.

Peki sorun için tekrar serviste ne dediler?

Anlaşılan yeni gelen parça da sorunluymuş.Servis sonunda gelen parçayı takmışsa onların da yapacağı fazla bir şey yok.Bu konuda objektif olmak lazım.

Peki arabayı ilk teslim aldığında başka bir kusur gördün mü?
Anil servisin birsey anladigi yok. Araci  aldim menude araci en yakin zamanda servise goturun yazio bu ne dedim. Plaka isiklari beyaz ya ondan diolar ne alaka kardesim dedim pc ye bagladik guncelledik ondan yapar diolar sari yapin grcicek dio ba bak lafa bak. Sonra dun cekici Aldi araci aradim yapan ustayi diorki zorlamisindir bastim once badtim kufuru snra evet tir cekiorum bu aracla dedim kapadim. Yrn ola hayrola

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet objektif olalım olmasına da bu opelin her zamanki hali.

Türkiyedeki servislerin çoğu böyle. adamlar baştansavma iş yapıyolar sonuç ortada işte...

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir de üstüne hiç utanmadan sıkılmadan "zorlamışsındır" demesi olayın tuzu biberi olmuş.