PEUGEOT 307 yi n nasıl bilirsiniz arkadaşlar...

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayneenn.. ayrıca astra dan inip 307 ye bindiğinizde astrayı çok ararsınız ondaki rahatlığı sürüş keyfini ve probLemsizliğini :rolleyes::p

307 vardı bizde suan astra g var.. iç mekan astradan oldukca genıs ve konforlu..
sürüş keyfide güsel bi araç.. duruş olarak da 10 numara....
Ama tipik fransız hep problem hep arıza sıfır al bin derim 2.eline dönüp bakılacak araba deil bence..temizi bulursan alınabilir..70bin diosun artık o kadar kolay ki km olayı dikkat etmeni tavsiye ederim.. 130binde bi araç 70bine düşürülmüsse bunu usta dahil anlasılması oldukca zor..

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almayı düşünüp vazgeçtiğim araçlardan.Ostimde en az 5 arabayla pazarlık etmiştim ve 4 tanesi aracı alırsam beni üzebileceğini söyledi.1 tanesi ise aracına her türlü kefildi sadece çok yaktığını söyledi.Şikayetleri elektronik parçalar, yalıtım sorunu, ve hatta alt takım problemleri; ayrıca araçların kazalarda çok çabuk dağıldığı ve 5 yaştan sonra dökülmeye başladığıda gözlemlerim arasında.

Araba işi şans işidir güzelce baktırıp alabilirsiniz oldukça şık bir araç yinede.Bizim araçlarımızında sorunları çıkıyor bence içine ısınırsa al.Keyifli bir araçtır.

aynen katılıyorum pejo arabasını sıfır alıp 4-5 yıl binip satacan.. 2 el de opel toyota tercihimdir..

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırdır öldümü iyi bilirdik :D
Yaklaşık 1 sene iş yerinde kullandım motor sesi ve lanet kemer uyarı sesi haricinde güzel bi araç.Elektrik arızası sıkca karşına çıkıcaktır performans olarak seni üzmez yol tutuşu orjinal peugeotlara göre güzeldür.Her segmentte oldugu gibi bu modeldede alman ilk tercihimdir ama maddi sorunlar yaşarsam alman alamazsam ilk tercihim kesinlikle 307 olur..Diesel'den bahsediyorum bu arada :)