PEUGEOT 307 yi n nasıl bilirsiniz arkadaşlar...

mustym35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Araba işi markası ne olursa olsun biraz da şans işi. Peugeot'lar hakkında olumsuz şeyler var evet ama memnun olan da var. Eger begeniyorsan iyi birine gösterip onay aldıktan sonra başka yapacak bir şey yok...

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kuzenımde 307cc vardı cok memnundu aracta gayet konforluydu ,fakat otomatık vıtes olanlarını servıstekı ustalar pek met etmıyorlar bence ıyı arastırın.

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arkadasım da 307 dizel var ve bir ara elektronik parcalarındaki kronik arızadan dolayı peu toplayacak diye bir söylenti cıkmıstı fakat sonra toplamadı.Baya masraf etti zamanında son zamanlarda da görüşemedim.

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütüüüüün arabalarda kronik sorun var arkadaşım.. WW de yok mu sanki yada bindiğimiz Opellerde??? Araba işi şans işidir bana kalırsa ve eğer arabayı sen kullanacaksan ve sevdiğin ve rahat olduğun bi araba istiyorsan fazla sağa sola bakma derim ben..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük konuşmıyım pegeout alsam tek sw nunu alırım 307 407 heleki 407 sw wagonu görüntü olarak çok güzel .. ama o kadar onun dışında hiç bir şeyini almam ben hastalıklı adamım titiz adamım pegeotlar öyle adama kesinlikle gelmez 2 sene sonra araba kelimenin tam anlamı dökülmeye başlıyor saçma sapan arızalar sıkıntılar çıkartıyor. ama 2 sene sorun yok zaten işi bilen pegoutcu 2-3 senede arabayı öldürüp satıyor olan ikinci sahibine oluyor.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
triptronik olanı 11 12 lt yakıyor şehir içinde

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
eğer temiz ve bakımlıysa hiçbir arıza açmaz başına pejonun namı arızalı arabadır halk arasında. Bende 206gti vardı bundan önce. araç opele göre 1000kere daha keyifliydi tabi (2.0 motor olmasından dolayı) ancak benden önceki sahibi aracı hor kullanmış bu yüzden araç motorla ilgili başımı çok ağartmıştı baktığın araçta eğer hor kullanılmış bir araçsa başına büyük masraflar açacaktır expertiz yaptırıp geçmişini inceleyerek almanı tavsiye ederim