PEUGEOT 307 yi n nasıl bilirsiniz arkadaşlar...

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alman'dan şaşma derim.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan dediğin yanlıs değil ama sans faktörü de var işin içinde.Sıfır arac alıyosun ve 10000 km gelmeden sendeki akıs metre bozuluyor.Almansa alman plastikse plastik yani diğer kullanıcılar bu problemle karsılasmazken sen karsılasmıs oluyosun demek istediğimiz budur.Sende sıfır vectra var misal ve bir sorun yasadın eğer bu sorunu baskası yasamamıssa işte ordaki senin sanssızlıgın oluyor.Zor bişey değil yani bunu anlamak

kesinlikle o konuda bir fikir görüş ayrılımığımız yok haklısın ..

ama anlaşamadığımız nokta sanırım şu ben çok genellemeden bahsediyorum yani on bin araba diyelim opel üretiyor 500 tanesinde senin dediğin gibi sıkıntılar çıkabilir bu şansdır.. ama 10 bin araçdan 4 bininde 5 bininde farklı farklı yada aynı zaten aynı olsa kronik olur o modele has bir sorun olur gene yırtar ama ayrı ayrı her modelde farklı enteresan sorunlar çıkarsa işde bu parça kalitesi ve işçilikle kesinlikle alakalıdır... ve pegeoutlarda bu var.

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet demek istediğimiz bu.Peu dan bahsettiğimizde bu sansı zorlarsın.Kimisi cok az masraf ediyor kimisi 1 araç parası sırf osuna busuna masraf ediyor.Ona ediceğin masrafla basını agrıtmayacak arabaya binersen kafan ve cebin rahat olur.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim başıma geldi işde arabada immobilizer sorunu vardı arabayı çalıştırabilmek için 2-3 defa anahtarı sokup çıkartıyordum artık şans ne zaman kodu okursa.. durup dururken bir kaç kez yolda giderken airbag ışığı yandı yani benim bile başıma..

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun Alfa 156 sı olan arkadasım da vardı.Bi seferinde baya zamanımızı almıstı.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında herkes mütabık.Zira 2005 307 benim 2000 veccyden neredeyse 2 kat yıprak :)

Burak_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
307 gerçekten çok başka hdi larında sıkıntı olabilir ama benzinlisini şiddetle tavsiye ederim çok hoş her yönüyle..

S

serkan_15

Bilgi Girilmemiş
Mrb. Ben 2004 model 307 1.4hdi modelini 2 yıl kullandım. Bu süre içerisinde arka tekerlek bilyesi dışında hiç bir problem yaşamadım.2 sefer bilye değiştirdim. Bilyeden uğultu geliyordu. Yalnız değiştimek için servise gitmeye vaktim yoktu.Sanayide değiştirdim. Yol tutuşu çok iyi. Motor küçük olduğundan performansı biraz düşüktü. Ama 1.6 110 beygir dizel olanları benzinli arabalara fark açıyor. Arabayı ticaret için satmak zorunda kaldım. Değilse hayatta satmazdım. Yakıt olarak baya ekonomikti. Şehiriçi 13-14krş şehir dışı 11 krş civarında. Bu rakamlar ortalama 120km/h hızla. Almak isteyenlere tavsiye ederim. Ama alırken özelliklerine dikkat etsinler. Baya model farkı var.

Son düzenleme:

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnanılmaz arıza verdiğini duyuyorum sürekli.

ayneenn.. ayrıca astra dan inip 307 ye bindiğinizde astrayı çok ararsınız ondaki rahatlığı sürüş keyfini ve probLemsizliğini :rolleyes::p