PETLAS KIŞ LASTİĞİ NASILDIR ???

bunyasg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: PETLAS KIŞ LASTİĞİ NASILDIR ???

Yasin90 link' Alıntı:
Sonucta 4 adet petlas aldgnza dair fatura yollayacaklar size, fatura ile arac ruhsatını petlasa faxlıyorsunuz olay tamam, dükkandan alsanızda bu işlemi yapıyorsunuz sonucta fatura ile ruhsat fotokopisni faxlıyorsnz
Bende öyle düşünüyorum.

bunyasg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Kliksa yetkili satıcı olmayabilir petlasdan bilgi alın.

petlasa mesaj attım yarında telefonla arayacağım.

bunyasg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

petlas ile görüştüm lastiklerin petlas yetkili satıcılarından alınırsa yol yardımı aktif oluyormuş.tanesini 223 den aldım 4 adet petlas.

KaanKan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim Vectra C de vardı Petlas kış lastiği ilk defa o aracımda kullanmıştım çok memnun kaldım. Ama yaz lastiklerinden memnun kalmadım çünkü lastikler birleşim yerinden ayrılmışlardı. Şimdi ise bu aracım içinde dün fiyat aldım sökme takma dahil değil tanesi 206.00 tl fakat 15 gün sonra için gün verdiler isterseniz Starmaxx verelim dediler aynı hiç farkı yok dediler ben istemedim illa Petlas olacka dedim 15 gün bekleyeceğim artık.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

soyuduru link' Alıntı:
ben de petlas aldım 4 adet ankarada tanesi 200 tl den ama gelin görün ki ankarada bu sene ne kar ne buz var deneme şansım olmadı ama araştırma sonuçlarında iyi olduğuna inanıp aldım fiyat / kalite tatminkar sonucuna vararak.

Nerden ne zaman aldınız hocam bu fiyata

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar merhaba,

Sık takip ettiğim ve yorumlarına güvendiğim bir site var otopark.com

Kış lastiği testlerini de Alman Otomobil Kulübü (ADAC)'ın değerlendirdiği en güncel kış lastiği karşılaştırmalarını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
http://www.otopark.com/2014/08/19/kis-lastigi-testleri/

Continental gözüm kapalı alacağım lastik, bizim araçlara yakışan da ya Continental  WinterContact TS 850ya da Goodyear Ultragrip 8 Performance

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yaz lastiğine kadın çorabı sarıp kullanan oldumu hiç bilmiyorum :D O yüzden arkadaşımızın dediği gibi en kötü kış lastiği yaz lastiğinden iyidir. Bana en mantıklı gelende yerli lastik Petlas araştırmasını çok yaptım sonuçta türkiye yol ve iklim şartlarına göre test ediliyor. Bu arada Petlas dandik bir firma değildir kendileri uçaklara lastik üretiyor.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar maalesef kışlık Petlas lar iki aracımızda da balans tutmuyorlar.

Ortalama hızlarda sadece kesik kesik gelen bir vınıltı* duyulurken hız arttıkça araçta ve direksiyonda titreşim oluyor, farklı yerlerde yaptırdığım balans ayarı da şe yaramadı, lastiklerin genel performansları oldukça iyiyken bu gibi bir sebepten dolayı bir daha tercih etmeyeceğim bir marka olacak "sanırım"

* Lastiklerde kalıp hatası olduğundan dönerken yalpalama yapıyorlar.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Arkadaşlar maalesef kışlık Petlas lar iki aracımızda da balans tutmuyorlar.

Ortalama hızlarda sadece kesik kesik gelen bir vınıltı* duyulurken hız arttıkça araçta ve direksiyonda titreşim oluyor, farklı yerlerde yaptırdığım balans ayarı da şe yaramadı, lastiklerin genel performansları oldukça iyiyken bu gibi bir sebepten dolayı bir daha tercih etmeyeceğim bir marka olacak "sanırım"

* Lastiklerde kalıp hatası olduğundan dönerken yalpalama yapıyorlar.

petlas f/p olarak iyidir ama senin gibi hassas hissetme duyularına sahip bir adamı mutlu etmez :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
petlas f/p olarak iyidir ama senin gibi hassas hissetme duyularına sahip bir adamı mutlu etmez :)

Ulaşcığım üzüldüğüm konu şu; lastikler Türk markası diye böbürlenerek aldım, sürüşü ve ekonomi/ses düzeyi de umduğumdan etkileyici ama benim gibi birçok kişi lastiğin hatalı bir kalıba sahip olduğundan şikayet etmiş, titreşim yolcuların da farkedebileceği seviyede, aşırı değil ama belli oluyor.