PETLAS KIŞ LASTİĞİ NASILDIR ???

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: PETLAS KIŞ LASTİĞİ NASILDIR ???

ilkerozdemir link' Alıntı:
Petlas W651 225 50 17 98V reinforced 250 tl den 4 adet bu gün aldım ilk izlenimim çok sessiz olmaları jant koruma var reinforced güçlendirirmiş yanak demekmiş karda yağmurda çamurda bakalım nasıl olacak

Hocam hayırlı olsun ama biraz fiyat fazla değilmi keşke biraz araştırsaydınız

bunyasg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2013 52.hafta petlas 215 -50-17 yi tanesi 217 den almıştım.1 yıl yol yardımı da var zaten.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilkerozdemir link' Alıntı:
Petlas W651 225 50 17 98V reinforced 250 tl den 4 adet bu gün aldım ilk izlenimim çok sessiz olmaları jant koruma var reinforced güçlendirirmiş yanak demekmiş karda yağmurda çamurda bakalım nasıl olacak

Benim de en ilgimi çeken yanı bir sessizliği bir de tüketimi arttırmamasıydı, yalnız sıklıkla üst hızlara çıkıyorsanız 80 den sonra aracı biraz tuttuğunu hissedebiliyorsunuz.

I

ilkerozdemir

Bilgi Girilmemiş

Ben Edirne Keşan da 2005 senesinden bu yana kış lastiği kullanıyorum Pirelli Sottozero ve Bridgestone LM32 kullandım bu lastikleri alırken ilk düşüncem Sottozero ile aynı desen olması Sottozero da  yana tutunma Asimetrik desen sebebiyle çok iyiydi ikinci olarak fiyat performans diğer markalarda lassa 1400 Bridgestone 1500 michelin 1900 tl idi ben 1000 tl ye 8 taksit ve 1 yıl yol Yardımlı aldım bu sezon yazlıkları takarken ücret talep etmiyorlar iş arkadaşım 215 50 17 kullanmış geçen kış sorun yaşamadığını belirtti.Michelin alpin 5 tabiki çok daha iyi bir lastiktir tartışılmaz ancak 4 ay yıllık 4000 km için iki katı para biraz fazla BMW Audi Mercedes sahipleri taksın onların parası çok ama önemli olan büyük ölçüde direksiyonun başındaki kişidir kış şartlarında araç kullanmak tecrübe ister ben Abant kenarına kaymış çok SUV gördüm lastikler markayı araba iyiydi şöförlük siz tahmin edin :)

KaanKan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün aradım fabrikada yoğunluk nedeniyle 10 gün sonra için gelebileceğini söyledi. Ayrıca Maxxis Mapw V Oto Kış Lastiği 225/45R17 TL lastiği öneriyor. Bu lastiği bilen arkadaş var  mı ? Birde Petlas ile aynı eş değer Starmaxx öneriyor.

KaanKan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün Petlas kar lastiklerimi taktırdım. Kışa hazırlık tamamdır. Kar şimdilik bir sefer 5-6 saat yağdı ama tutmadı.

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende petlas taktirmayi dusunuyorum ama alacagim yerde 215 yoktu.215 yerine 205 taktirmak sorun olur mu?

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

different link' Alıntı:
Bende petlas taktirmayi dusunuyorum ama alacagim yerde 215 yoktu.215 yerine 205 taktirmak sorun olur mu?

Kislik lastikte 205 daha iyi olacaktir kislik lastiklerin ince olaninin karli bolgryi fazla kavramadan hateket saglamasi daha kolay

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

_ozgur_ link' Alıntı:
Kislik lastikte 205 daha iyi olacaktir kislik lastiklerin ince olaninin karli bolgryi fazla kavramadan hateket saglamasi daha kolay
Diger ebat degerlerinde bi degisiklige gitmek gerekmez demi? Yani 50 yi de 55 yapmak gibi

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Petlas kisliklara fiyat performans acisindan iyi diyorlar, cok kisiden tavsiye aldim... Bende alirsam petlas alicam 17 inc oldugu icin digerleri el yakiyor  :'(