PETLAS KIŞ LASTİĞİ NASILDIR ???

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: PETLAS KIŞ LASTİĞİ NASILDIR ???

veysel 44 link' Alıntı:
boşa dememişler Petlas yolda bırakmaz.. 005hihih 005hihih
valla bizi bırakmadı.. sizi de bırakmaz inşallah.. tabi yine de tedbiri elden bırakmamak lazım

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ayni lastiyi erzurum kis sartlarinda kullaniyorum gayet memnunum,yalniz size verilen fiyat biraz yuksek,ben dort lastyi 830 tlye aldim on taksit

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

melihksn link' Alıntı:
kullanan biri olarak tavsıye ederım hem ekonomik hem kalıtelı  045thumbsup 045thumbsup
Arkadaşın söylediği kesinlikle doğru kullanacağımız 4-5 ay ve seside çok yapmıyor bence şahsen benim Hankook lardan çok çok iyi diye düşünüyorum yol tutuşundan da gayet memnunum deneme fırsatım da oldu fiyatıda uygun yerli malı sonuçta katkı için yine alınır  :D

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

veysel 44 link' Alıntı:
Arkadaşlar haftasonu Erzuruma gideceğim için kar lastiği taktırmaya karar verdim.Petlas fiyat olarak uygun geldi bana tanesine 225 yada 235 gibi bir fiyat aldım,yokohamaya 400 lira dediler petlası okeyledim gibi lastik akşama bayiye gelecekmiş.Sizlerinden bi fikrini alayım dedim.

Ben şahsen KUMHO KW22 modelini kullanıyorum ve gayet memnunum hatta arabayı okulun geniş bahçesinde 1-2 kez döndüreyim dedim o zevki yaşayamadım sayesinde  :D ama şu açıdan içinizi rahatlatmak isterim
1.si en kötü kış lastiği yaz lastiğinden iyidir.
2.si çevremde kullanan çok fazla kişi var Erzurum'da ve şimdilik gayet memnunlar.
3.sü ise kara yolunu kullanacaksanız,köy köy gezmeyecekseniz gayet rahat bi şekilde işinizi görür içiniz rahat olsun.dikkat etmeniz gereken ışıklarda arkadan gelene dikkat edin,ani kalkmayın duramayan olabilir size yeşil yanmasına rağmen,kavşaklarda sert dönüşler yapmayın.

keyifli seyahatler dilerim  :)

ben Horasan'dayım bu tarafa yolunuz düşecekse beklerim  :)

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İki yıldır kullanıyorum, çok memnunum. İçiniz rahat olsun :)

soyuduru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de petlas aldım 4 adet ankarada tanesi 200 tl den ama gelin görün ki ankarada bu sene ne kar ne buz var deneme şansım olmadı ama araştırma sonuçlarında iyi olduğuna inanıp aldım fiyat / kalite tatminkar sonucuna vararak.

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
Ben şahsen KUMHO KW22 modelini kullanıyorum ve gayet memnunum hatta arabayı okulun geniş bahçesinde 1-2 kez döndüreyim dedim o zevki yaşayamadım sayesinde  :D ama şu açıdan içinizi rahatlatmak isterim
1.si en kötü kış lastiği yaz lastiğinden iyidir.
2.si çevremde kullanan çok fazla kişi var Erzurum'da ve şimdilik gayet memnunlar.
3.sü ise kara yolunu kullanacaksanız,köy köy gezmeyecekseniz gayet rahat bi şekilde işinizi görür içiniz rahat olsun.dikkat etmeniz gereken ışıklarda arkadan gelene dikkat edin,ani kalkmayın duramayan olabilir size yeşil yanmasına rağmen,kavşaklarda sert dönüşler yapmayın.

keyifli seyahatler dilerim  :)

ben Horasan'dayım bu tarafa yolunuz düşecekse beklerim  :)
Sağolasın hocam perşembe geldim cumartesi akşam döndüm diyer konuda gördüm hafta sonu Kasım beyle mini bir buluşma yapmışsınız keşke denk gelseydik güzel olurdu.

bunyasg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar 4 adet kış lastiği almayı düşünüyorum.Yerli malı olması ,ekonomik olması ve genel anlamda olumsuz bir yorum olmaması dolayısı ile petlas düşünüyorum.Aklıma takılan nokta şu aşağıdaki adresten alsam yine yol yardımından faydalanabilirmiyim.çünkü yol yardımına şart olarak "Petlas Yol Yardımı hizmetine sahip olabilmek için, yetkilendirilmiş satış noktalarından asgari 2 ya da 4 adet lastik alımı şarttır." diyor.

http://www.kliksa.com/urun/petlas-21550-r17-91h-snowmaster-w651-kis-lastigi-uretim-2014-/902191013

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bunyas33 link' Alıntı:
Arkadaşlar 4 adet kış lastiği almayı düşünüyorum.Yerli malı olması ,ekonomik olması ve genel anlamda olumsuz bir yorum olmaması dolayısı ile petlas düşünüyorum.Aklıma takılan nokta şu aşağıdaki adresten alsam yine yol yardımından faydalanabilirmiyim.çünkü yol yardımına şart olarak "Petlas Yol Yardımı hizmetine sahip olabilmek için, yetkilendirilmiş satış noktalarından asgari 2 ya da 4 adet lastik alımı şarttır." diyor.

http://www.kliksa.com/urun/petlas-21550-r17-91h-snowmaster-w651-kis-lastigi-uretim-2014-/902191013

Sonucta 4 adet petlas aldgnza dair fatura yollayacaklar size, fatura ile arac ruhsatını petlasa faxlıyorsunuz olay tamam, dükkandan alsanızda bu işlemi yapıyorsunuz sonucta fatura ile ruhsat fotokopisni faxlıyorsnz

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Kliksa yetkili satıcı olmayabilir petlasdan bilgi alın.