PETLAS KIŞ LASTİĞİ NASILDIR ???

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar haftasonu Erzuruma gideceğim için kar lastiği taktırmaya karar verdim.Petlas fiyat olarak uygun geldi bana tanesine 225 yada 235 gibi bir fiyat aldım,yokohamaya 400 lira dediler petlası okeyledim gibi lastik akşama bayiye gelecekmiş.Sizlerinden bi fikrini alayım dedim.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: PETLAS KIŞ LASTİĞİ NASILDIR ???

Petlas için duyduğum ortalamanın üstü ve tatminkar bir performans verdiği. Bir sıkıntı yaşatmaz, yeterli gelir diye düşünüyorum.

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Petlas için duyduğum ortalamanın üstü ve tatminkar bir performans verdiği. Bir sıkıntı yaşatmaz, yeterli gelir diye düşünüyorum.
Doğan sen öyle düşünüyorsan bende almışım.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

veysel 44 link' Alıntı:
Doğan sen öyle düşünüyorsan bende almışım.

Güle güle kullan valla Veysel. :)

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kullanan biri olarak tavsıye ederım hem ekonomik hem kalıtelı  045thumbsup 045thumbsup

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

melihksn link' Alıntı:
kullanan biri olarak tavsıye ederım hem ekonomik hem kalıtelı  045thumbsup 045thumbsup
Evet banada ekonomik geldi hatta diğer lastiklere göre baya bi ekonomik.

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de kullanıyorum iki yıl oldu hiç sorun yaşamadım.. herkes kar buz dolayısıyla arabasını çıkaramazken ben gayet güvenli olarak kullandım aracımı.. hatta boş yollarda denedim sert fren yaparak neredeyse hiç kaymadan abs devreye girerek durdum.. malum abs kayma anında devreye girmiyor.. çalışma prensibi balatalara baskı yapıldığı an devreye girerek kilitlenmeyi önlemek.. bizim tekerler hiç kilitlenmedi..
ayrıca petlas da alamazsanız yine başka marka yerli lastik almayı öneriyorlar. diğer lastik firmaları genelde kar şartları için test edilerek üretiliyormuş. yerli firmalar ise buz koşullarına göre üretiliyormuş.. ben söyleyenlerin yalancısıyım..

AIRTECH1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de bu sene 4 tane petlas snowmaster aldım. Karda ve buzda gayet memnun kaldım. Tavsiye ederim.

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iurista link' Alıntı:
ben de kullanıyorum iki yıl oldu hiç sorun yaşamadım.. herkes kar buz dolayısıyla arabasını çıkaramazken ben gayet güvenli olarak kullandım aracımı.. hatta boş yollarda denedim sert fren yaparak neredeyse hiç kaymadan abs devreye girerek durdum.. malum abs kayma anında devreye girmiyor.. çalışma prensibi balatalara baskı yapıldığı an devreye girerek kilitlenmeyi önlemek.. bizim tekerler hiç kilitlenmedi..
ayrıca petlas da alamazsanız yine başka marka yerli lastik almayı öneriyorlar. diğer lastik firmaları genelde kar şartları için test edilerek üretiliyormuş. yerli firmalar ise buz koşullarına göre üretiliyormuş.. ben söyleyenlerin yalancısıyım..
boşa dememişler Petlas yolda bırakmaz.. 005hihih 005hihih