Oto teyp önerisi?

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nadir abinin linkini verdiği sony dsx a40 modelini iki senedir kullanıyorum. memnunum. orjinal hoparlörle de jbl hoparlörle de gayet güzel ses veriyor. Sende bugüne kadar orjinal hoparlörü değiştirmediysen çok kaliteli bir cihaza gerek duymazsın diye düşünüyorum. Sony nin bu modelinden memnunum. şekil olrak pioneer den daha güzel geldiği için almıştım. pioneer kullanmadım ama pioneer da çok övülür. bu fiyatlardaki herhangibir markalı ürün orjinal hoparlör kullanan kişiyi fazlasıyla tatmin edecektir.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
2 değil de 3 yollu hoparlörlerleri tercih et. Daha fazla frekans çalarsın.
Sony pioneer veya alpine olur. Bu seviyedeki ürünleri sorun çıkarmaz.
Kasnak için söktüğün orjinallerin içini kesip çıkararak kullanabilirsin.

MGES38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben Astra H aracıma şunu aldım n11'de 460TL idi %25 hediye çeki ile 350 gibi bir fiyata geldi. 35TL çerçeve 50TL montaj derken 550TL gibi bir fiyata double teyp ;) Artısı eksisi sana kalmış.

http://urun.n11.com/multimedya-sist...navigasyonlu-oto-multimedya-sistemi-P84784839

Ben bu siteye pek güvenemiyorum. Çünkü adamların depo filan yok. Sadece diğer firmalara söyleniyor onlar da yolluyor. O yüzden içim pek ısınmadı siteye. Güzel günler de kullanasın.

MGES38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu siteye pek güvenemiyorum. Çünkü adamların depo filan yok. Sadece diğer firmalara söyleniyor onlar da yolluyor. O yüzden içim pek ısınmadı siteye. Güzel günler de kullanasın.
Gittigidiyor, n11, sahibinden hepsi aynı mantıkla çalışıyor. Aracı oluyorlar satıcıyla alıcıya. En güveniliri gittigidiyor bence ama kampanyası indirimi kuponu en bolu da n11 ;) Benim şu ana kadar 100ün üzerinde alışverişim olmuştur n11 den ve en fazla 5 inde iade, değişim gibi olay oldu ve siteden hiçbirinde sorun yaşamadan en geç 1 hafta içerisinde paramı geri aldım. Tabi ki burada da güvensiz kişiler var o yüzden önceki yorumlara ve değerlendirmelere bakmak gerek. Bence elden güvenip alacağınız heryerden daha güvenlidir bu siteler çünkü kanun gereği koşulsuz cayma hakkınız var 14 gün içerisinde ;) Ve bu güvenceyi de siteler size sağlıyor. Bu bile yeter. Tabi yine de siz bilirsiniz :) Sonuçta önyargılar kırılamıyor.

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Astra H aracıma şunu aldım n11'de 460TL idi %25 hediye çeki ile 350 gibi bir fiyata geldi. 35TL çerçeve 50TL montaj derken 550TL gibi bir fiyata double teyp ;) Artısı eksisi sana kalmış.

http://urun.n11.com/multimedya-sist...navigasyonlu-oto-multimedya-sistemi-P84784839

Üründen memnunmusun hocam ayrıca Türkçe dil desteği varmı?

Stormingful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2017' de dijital radyo yayıncılığına geçince mevcut araba teyplerinin hiç bir işe yaramayacağı yazıyordu geçen bi haberde. Dijital radyo yayınına uygun teyp almaları daha uygun olur alacak arkadaşların ..

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2017' de dijital radyo yayıncılığına geçince mevcut araba teyplerinin hiç bir işe yaramayacağı yazıyordu geçen bi haberde. Dijital radyo yayınına uygun teyp almaları daha uygun olur alacak arkadaşların ..
ufak bir aparat ile kullanılabilecek eski teyp ler. benim kullandığım gibi 200 tllik teyp ler için aparat almak saçma olur zira aparat 150 tl civarında olacak diye okumuştum fakat aracında orjinal ekranlı teyp leri olanlar o parçayı alıp digital yayınları kullanabilecek.

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et